Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onfacet

uwielbiam małe piersi

Polecane posty

małe cycki są super. Tym co twierdzą że to pedofilia mówię - wg psychologów ciąg do pożadanie tylko cycków może oznaczać niedopieszczenie do cycka w dzieciństwie i takie szukanie mlecznego cycusia mamuśki nie kochanki. Kobiety z małymi - jak je zaakceptują, są pewne siebie, potrafią swobodniej się nimi chwalić - nie tylko dekoltem ale bezpośrednio. Taka kombinacja śmiałości - ładnie wyglądają bo nie zwisają bez stanika, no i trzeba rywalizować z tymi z dużymi cyckami. One dekolt w biustonoszu a małe można pokazać całe, na rance, plaży czy przez bluzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ładnie wesoło skaczą w pozycji na jeźdźca. Duże to aż strach że się urwą. I jeszcze przy małych cyckach ładnie widać sterczące sutki przy miękkich stanikach. Duże wymagają mocniejszych konstrukcji biustonosza które maskują podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debra..
mądre słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chica-Loca
A jak Ci sie te podobaja? Prawda-mlode,ale zeby nie bylo,ze to jakas pedofilia czy cos...:/ :/ :/ http://chica-loca.mixer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
karo32 --> dobrze prawisz !! Chica-Loca --> to Twoje? bardzi mi się podobają zarówno piersi jak i całe ciałko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te czikity
bardzo fajowe ale te ostatnie to już przegięcie mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk VIII
rzeczywiście to ostatnie zdjecie rządzi ale ta z mikro cyckami też fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladca doliny muminków
skoro nie masz juz kompleksow to moze pochwal sie nimi na forum. dowartosciujemy cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk VIII
Kate, te co wkleiłaś jak dla mnie już troche za duże, nie masz powodów do kompleksów jest tu calkiem sporo fanów sportowych cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) Chociaż ja przez moje miałam kompleksy prawie całe życie :( Czemu nie wpadłam na taki topik kilka lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk VIII
podstawa to jednak trafić na odpowiedniego faceta jak trafisz na wielbiciela sportowych to będzie cie ubóstwial za co t że jestes płaska. Każdy lubi co innego, są faceci którzy jak nie wisi i nie powiewa to sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne niestety, wysoka ok, niska ok, małe piersi ok, duże piersi ok. Byleby nie cnotka, przyzwoitka, puszczalska też nie. Wszystko w miarę ale ze skłonnością do rozgrzewania się w miarę zacieśniania związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×