Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajna ale sama

facet na gwałt potrzebny!!

Polecane posty

Gość fajna ale sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
No tak, skoro Wy o kasie, kopaniu ogródka albo o szambie.. to co ja tu robie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
no to potrzebny jestem czy nie...? ;) chętnie pomogę - ale żadnego kopania w ogródku - w grę wchodzą tylko zmysłowe pieszczoty.... długie.... namiętne... i sex.... najpierw delikatny... ale potem wyuzdany... dziki... ostry...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Panowie...dajcie troche na luz... A Ty panie ogier zacznij myslec wieksza głową równiez. Swoja droga was podziwiam za pomysłowość- wg was kobieta szuka bolca albo złotej raczki. Wy w swojej wielkodusznosci możecie laskawie odbębnić seks, ale w czymkolwiek pomóc to już dla was uwłaczające? Do autorki, nie mam pojecia co tu robisz. Myśle że wiecej znajdziesz zawartosci owego szamba niz facetow ktorzy Ci z nim pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt
a ma ktos praktyke w gwalcie? obiecanki cacanki a potem to :nie ja nie moge taaak...faceci wymiekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
no ja kilka lat robiłem w gwałtach - żadna się nie skarżyła ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
Dyskusja w pełni..:) ...ja...tyle -> chyba masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt
pogratulowac,widac ja nie mam szczescia do brutali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah wytresowac to TY mozesz swojego sflaczalego konia co najwyzej, co by w koncu, po latach udreki i zajebistej impotencji zaczal na aport reagowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
cała sztuka w tym, żeby brutal nie był po prostu brutalnym idiotą....;) znów się we mnie te samcze instynkty odzywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt
idiota wykluczony :) fajnie tak sie zabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Myślę, że chyba nikt z "facetów" nie czytał słów pod postem victoriav. Proponuje żebyście swoje niezrealizowanie fantazje ( w wielu przypadkach sądzę, że karalne....) realizowali między sobą, albo załóżcie sobie temat. Brutal wstawiasz tyle wielokropków, w nadziei jak sądzę, że osoby z niskim iq pomyślą że masz cos do powiedzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
na gwałt - więc zapraszam do zabawy. może być lekko brutalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
ja też jestem fajny ale sam 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
bardzo inteligentny -> zbieg okolicznosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Skoro juz piszę to taka mała dygresja do wielu przedmówców. Kobieta nie jest prosta jak konstrukcja cepa. Jeśli autorka napisała że na gwałt potrzebny, to moglibyście wziąć pod uwagę, że nie chodzi o stricte gwałt. Choć trzeba przyznać Jej również, że wiedziała jak zapewnić mu poczytność:). I jeszcze taki maleńki acz istotny szczególik, autorka nie musi pisać nic o sobie, to w "waszym interesie" jest Ją sobą sobą zainteresować, a pytanie co Ona tu robi?....wydaje mi się, że jest u siebie. Oprócz tego nie interesowało was jaka jest dopóki byliście przekonani, że chce żeby ją zgwałcić ewentualnie interesuje Ją seks za kase....a jak to o was świadczy-odpowiecie sobie sami. Więc mogę wam "panowie" napisać jedno. Nie sądzężebyście dowiedzieli się czegokolwiek o Autorce- i możecie być wdzięczni tylko sobie samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
Gdzie inni widzą zbieg okoliczności, ja widzę konsekwencje. Gdzie inni widzą przypadek, ja widzę cenę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
...ja...tyle -> brawo za rozgryzienie mojego topiku! Godne podziwu:) Intrygujesz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
To internetowy poeta może kogoś intrygować;) A co do topicu...nie było wcale trudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo na czczo
A mi sie wydaje, ze topik zalozyla znudzona panienka. Skonczyl sie lakier do paznokci , lekcje, ect.i trzeba cos robic. Po co mam sie reklamowac skoro do niczego to nie zaprowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Maczo.....za lakier do paznokci daje 5 za dedukcje 0 obrazanie autora nazywasz reklamowaniem siebie? i mowi sie " do niczego to nie doprowadzi" a nie zaprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt
o co wam chodzi? co jest zlego,ze dorosli ludzie chca sie zabawic? chyba nie musze sie tlumaczyc z tego,ze nie jestem omdlewajaca mimoza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
zdaje sie, że kitk tego od Ciebie nie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
a ja za lakier daje 0!! za znudzona panienke.. Hmmm. chyba kazdy na tym forum jest znudzony.. bo coz innego moze oznaczac to, ze tu jestesmy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo na czczo
ja tyle - po kiego c.h.u.j.a mi twoja punktacja???? I co sie p.r.z.y.p.i.e.r.d.a.l.a.s.z do tego jak pisze?????? Belfer popierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×