Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajna ale sama

facet na gwałt potrzebny!!

Polecane posty

Gość na gwalt
odbiegamy od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
inteligentni ludzie się nie nudzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
troche dystansu do tego forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
czasem tez sie nudza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
na gwałt: to był orgazm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
wszędzie to samo, myślałem, że jest tu dama w potrzebie i jej motywy nie powinny być naszym zmartwieniem, ale momentalnie pojawia się kilku kmiotków gotowych wylewać pomyje na innych nie wiedzieć po co i za co. Czy ktoś was zmusza żebyście czytali coś co wam się nie podoba? Czy plucie na innych to wasz sposób na wasze rozczarowująco nudne życie? Smutne to. Ach - i nie wdaję się w polemikę, więc darujcie sobie. Sorki - zawsze chętny na inteligentną zabawę, znieść nie mogę prostactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt
nudno tu jak jasny gwint...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
to z lakierem to byl sarkazm:). Maczo a co do belfra, wyjaśnijmy sobie jedno- jeśli piszesz pierdoły to sie nie dziw, że Cię wyśmieją. Zresztą nie chcę z Tobą dyskuować, bo argumenty per ty chu.... to mało do mnie przemawiają. Na marginesie doceń, że choć mogłem to nie byłem zbyt złośliwy. I przemyśl następnego posta lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Inteligentna zabawa jak najbardziej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
o tak, kto chętny pograć na kurniku w 1000? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo na czczo
wybacz, ale nie rozumiem sarkazmu :) Tak sie zlozylo, ze niedouczony jestem. Kazdy ma prawo miec wlasne zdanie a moje jest wlasnie takie. Nie wylewam pomyj, tylko drazni mnie nieustanne zwracanie uwagi na pisownie. !!!!! Kazdy ma prawi sie pomyslic, ty "ja tyle" rowniez. Kiedy krew ci wŻeje :) to sie zwyczjenie mylisz. I uwierz mi, tobie rowniez sie to zdarza, dletego tak wielka przyjemnosc czerpiesz z wytykania błędów innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
ja tyle - ryzykujesz używając trudnych słów typu "sarkazm" ;) ale popieram w 100% ;) To jak drogie panie...? Już gwałt wam nie w głowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Chcesz zmienic temat czy co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Owszem, sprawia mi to przyjemność, może nawet za bardzo. Ale generalnie to jest tak, że ciekawe posty czytam ot tak zwyczajnie(literówki czy takie jakieś inne pomyłki pomijam albo zwyczajnie nie zwracam uwagi na nie). Natomiast jesli w poscie nie ma nic to patrze na to co jest czyli gramatyke;). Sarkazm(więcej o tej osobie na google.pl:P). Co do nerwów to jasne ale nie w dyskusji na forum...stary dystans trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
Panie siedza w kaciku i sie tylko przygladają.. Do prowazdenia az tak powaznych dyskusji nie mają nastroju.. bo chyba nie po to jest to forum. Chciałam miło z kims popisac, a tu ? zonk. Panowie urządzają sobie mało ciekawe, acz mądre, pogawędki.. A temat topiku był tak prosty do zrzumienia. Proponuje rozej i powrót do sedna sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo na czczo
jak ciebie czytam to mi sie piesc sama zaciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
A teraz spadam, Bawcie się dobrze:) wieczorem sobie poczytam i sie wypowiem w duchu iteligentnej zabawy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt
dobrej zabawy przy ortograficznych dyskusjach..baby sa beznadziejne....milej zenady panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeet
więc gwałt...? ;) będę brutalny... ale nie lubię, gdy pozostają po tym jakieś ślady (no może poza czerwienią pośladków), więc nie musisz się obawiać... no... nie musisz się BARDZO obawiać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Przemoc do niczego nie prowadzi, ale Cie rozumiem. Tylko, że mi sie pięść zaciska jak widzę bande debili smiejącą się z kalekiej osoby. A jeśli tak reagujesz na wypowiedzi na forum to pewnie pół wypłaty tracisz na nowe myszki?:P. Proponuje terapie dla uspokojenia nerwów, @ tygodnie bez forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
Panie jednak wyszły z kąta:). Ale może powinnyście tam zostać bo co to za gwałt jak kobieta przejmuje inicjatywę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
i topik szla..g trafił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
ten temat nie był taki prosty, ze względu na dwuznaczność w nim zawartą, spotęgowaną jeszcze miejscem w którym się znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
JAk to dziecko bez matki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja...tyle
to było do tematu, że umarł. żeby nie było niejasności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo na czczo
ja tyle, skieruj sie na forum "Kultura: Książki, kino, muzyka". Tam zapewne z wdziecznoscia przyjmie twoja konstruktywna krytyke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo na czczo
*ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
15:05 ...ja...tyle (m_surface@o2.pl) A teraz spadam (...) sądząc z czasu jaki już spadasz to chyba wyskoczyłeś z pałacu kultury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale sama
temat taki miał być, a miejsce? a mogło byc lepsze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×