Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwalidka od kilku dni-

SKŁADANIE DŁUGOPISÓW lub podobne chałupnictwo-POSZUKUJĘ

Polecane posty

Gość iwalidka od kilku dni-

Czy da mi ktos namiary i jakąs informacje na ten temat???Po bardzo czynnym trybie zycia zawodowego raptem jestem inwalidką ,totalna zmiana,zero pieniędzy.Moge zarabiac tylko w domu.Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalidka od..
Ty,fajny..dałam się nabrać:-),na szczęście mam poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja tez byłabym chętna
siedze w domu z małym dzieckiem i też zaczyna mi doskwierac kryzys finansowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nic nie wie czyli to
wszystko to jednak pic na wode fotomontaż 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo czy nikt nie zarabiał
w ten sposób?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś były firmy które niby oferowały prace chałupniczą, ale po wpłacie określonych kwot 6-8 zł po wpłącie następowała cisza albo poprostu prosili o kolejne wpłaty. Więc napewno firmy nieuczciwe. Jeżeli Masz troszke grosza możesz zainwestować go w serwisie www.nachwilke.pl cos w stylu lokaty bankowej. Tylko zamiast na konto pożyczasz komuś i dostajesz zwrot zawsze do 15 każdego miesiąca wraz z odsetkami, nawet do 22 % na rok Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za bardzo sie znam na
sprzedaży internetowej więc nie wiem czy sobie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani prezes
bardzo prosze o kontakt, mam znajomego, ktory akurat nie pracuje,ale swietnie daje sobie rade w wyzej wymienionej dziedzinie, zajmowal sie sklepem internetowym, aukcjami itp , chcicalabym mu pomoc poszukac podobnej rpacy,wiec prosze o kontakt na mail silme@poczta.onet.pl na pewno sie odezwe.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×