Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

znowu mam kacaO

Polecane posty

lodowka pusta i jescze spadl snieg i mnie razi.... marnie sie zaczyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrze i nie widze
a ja o 13 zaczne pic gdyz odwiedzi mnie dawno nie widziana znajoma-przyjacolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspolczuje dnia nastepnego, mnie ostatnio tez dawno ie widiana odwiedzila, o 10 rano bylsymy pijane w sztok, masakra, az sie myslec nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrze i nie widze
no tak jutrzejszy dzien moze byc ciezki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde ja. nikt inny:) podpis na fotce mowi sam za siebie:) a wiosna byla i sie zmyla, zajebista pogoda byla, a dzis rano patrze za okno i znowu sniegu od cholery;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pogodynkom nie wierze. pierdola , ze wiosna pelna para i co, mam qrwa snieg za oknem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz mam juz swojego przedluRZacza:) jeszcze bys po pysku dostal:Pnie ode mnie rzecz jasna.:) ladaco, jakie miasto Ty reprezentujesz? niech zgadne... Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, stopki nie zauwazylam, ale jestem prawie pewna, ze zgadlam:) przedlurzACZ KITU MI NIE WCISKAJ, FACECI MAJA JEDNO W GLOWIE, OBOJETNIE JAK BABA WYGLADA;) sory za caps:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a duze miasto? ostrów? leszno? jak leszno i okolice to idziemy na piwo:D dupa nie piwo, na kawe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu kaca alkoholowi dzisiaj mowie nie;) ale tylko dzis:) to my sasiedzi jestesmy, mam 17km do leszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwa kawalek to ja do leszna mam, ty jestes ddaalleekkoo:) nie mam juz pomyslow skad jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak mnie to nie apsorbuje, choc musze przyznac , ze mialam nadzieje, ze w koncu z kims z kafe na piwku sie spotkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×