Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cheysula

czy ktos pamięta tą piosenkę

Polecane posty

Mam problem z pewnym utworem... czy ktoś pamięta piosenkę, a w zasadzie wykonawcę pewnego utworu. Piosenka dość, nostalgiczna o życiu, w teledysku grał facet na gitarze z tatuażami i kolczykiem w uchu. Były też przedstawione historie trzech osób, młodej dziewczyny w ciąży, która nie wie co robić, młodego chłopaka i bezdomnego. W owym teledysku wszystkie te postacie pod koniec swoich historii zanurzały się w wodzie, w sumie to wyglądało jakby opadały na dno jakiegoś jeziora. Teledysk był prosty, operowano dość stonowanymi kolorami, wpadającymi często w różne odcienie szarości i zieleni (np. woda, w której się wszyscy zanurzali była zielona). Pomóżcie mi proszę, bo od rana mnie to meczy... KTO TO ŚPIEWA? tytuł o ile kojarzę brzmiał podobnie do:" what is like, czy what is life... - coś w tym stylu, ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć dokładnego tytułu a tym bardziej wykonawcy. cholera zaraz dostanę POMÓŻCIE DOBRZY LUDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to nie to
ale creed spiewal what is life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everlast-what is like
prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everlast-what its like
so tak jej poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wam Kochani ludzie właśnie chodziło mi o Everlast Buźkia i miłego dnia Wam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everlast-what its like
prosze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×