Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila_Agata

wszystko mi sie w zycou wali...

Polecane posty

Najpierw tak kłótnie ze starymi ,złamany kregosłup a teraz czesto kłoce sie z moim chłopakiem o byłe co boje sie ze moge go stracic a juz bym tego nie przeżyła...Wszystko mi sie w zyciu wali..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo być w depresji, ale róbtak aby nie być uciążliwym dla najbliższych. Złamany kręgosłup, to bardzo poważna sprawa, i teraz towszystko powinni ci wybaczać. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko mi troche tak wiem ze moje zycie od wypadku zmieniło sie o 360 stopni ale jakos nie daje rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tankaxx
dupa i wampir mają rację -zrób plan na piśmie i konsekwentnie realizuj,wylej na kompa co ci padło,ja chętnie cię wysłucham.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko jest tak byc uzaleznionym od wszytkim np.przy małych pomocach domowych albo przy nawet ubieraniu sie...I jakas mam bariere psychiczna ze nie moge sie w tym odnależć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldinkkaa
czy mozesz chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie Ci sie ze nie mozesz sie odnalesc - to zrozumiale. Mysle tak jak koledzy powyżej - dobry plan, duzo konsekwencji i uszy do gory Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldinkkaa
To bardzo dobrze:) to ogromne szczęscie teraz to powinno być tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś złamany kręgosłup ale wszystko idzie ku dobremu.. to przepraszam Cie bardzo, ale co Ci się wali, skoro ze zdrowiem coraz lepiej. Na kłótnie z rodzicami i chłopakiem, masz wpływ wiec od Ciebie zależy to czy się wali czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×