Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonaty33

A może romans?

Polecane posty

Gość żonaty33

Czy tu jakieś chętne mężatki z W-wy na romans? Ja już zdecydowałem tylko szukam chętnej, zaniedbanej mężatki co ma dość nudy i rutyny w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjezdzaj przypale.
juz ktorys topik zakladasz kretynie, mozesz dostac taką niezadbaną albo za kasę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
a ja jestem czyjąćśi pytam Cię, dlaczego chcesz zdradzić swoją? przeżyłam to kiedyś ze strony męża i powiem, że niefajnie się czułam... choć od tamtej pory jestem zwolenniczką zasady - oko za oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
czyjąś żoną miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjezdzaj przypale.
bo to kretynm brzydka zona juz mu sie znudzila, nie rozwiedziecie sie wiadomo :D normalnie nie moze zadnej znalezc bo to kretyn brzydki wiec szuka tu desperados

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
ale czasem życie nie jest aż tak proste jak się innym wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjezdzaj przypale.
no stara spiewka ze zycie nie jest kolorowe i najatwiej znalezc kochanke wtedy juz nie bedzie tak ciezko, idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
jesli tak bardzo zalezy ci na moralności to idź umoralniaj sąsiadów i dbaj o to, żebyś sam/sama był moralny! a potejrzewam, że jesteś zdradzoną zoną i dlatego te epitety tu wypisujesz. daruj sobie, to ci nie pomoże poczuć się lepiej. coś o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
zonaty - zakładasz topik i znikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjezdzaj przypale.
jestem babą, mam faceta i nikt mnie jeszcze nie zdradzil ani ja nie zdradzilam, i zygac mi sie chce na takich ludzi ktorzy nie wiedzą co ze sobą poczac, zle mu ale sie nie roziwedzie bo kasa, jakby mial wiecej grosza to juz dawno by sie rozwiodl i poszukal kolejnej dupci a tak tkwi przy zonce i marzy o spotkaniach z latwą laską zapoznaną w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty wracaj bo juz mamuska
jest jedna chetna do rozkladania nog i wspolnego narzekania na swoich malzonkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
mało przezyłaś koleżanko. z jednej strony ciesz się, ale z drugiej nie masz prawa krytykować i nawracać innych. skoro chce ci się rzygać na takich to po jaką cholerę tu włazisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
och ale śmieszni jesteście krzykacze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap rysek
ŻONATY a ty na pewno szukasz zaniedbanej? Bo raczej szuka się zadbanej kochanicy a nie zaniedbanego paszteta czy jak wy tam to nazywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
oj, przecież chodzi o zaniedbaną przez męża :) a raczej zaniedbywaną notorycznie. zadbana ale zaniedbana przez męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap rysek
acha....;-))) I wszystko jasne zadbana zaniedbana. Czyli zadbane nie mężatki nie wchodzą w grę, chociaż one też mogą być zaniedbane przez samców.;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
Kaprysku, podejrzewam, że wchodzą w grę :) tylko jest większa groźba, że niemężatka będzie chciała czegoś więcej :D :D :D a tymczasem nie ma autora, więc temat powinien zostać zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty33
Szkoda czasu komentować większość w/w komentarzy. Do wszystkich tematów dotyczących romansów czy zdrad, pojawiają się głupie i nic nie warte odpowiedzi. A temat jest zbyt złożony i nie czuję potrzeby "otwierania się" i tłumaczenia przed autorami z głupawymi nickami. Wpis traktuję jako ogłoszenie, czekam na kontakt osoby zainteresowanej znajomością, nie szukam spowiednika ani "strażników moralności", nie mam ochoty wdawać się z głupią dyskusję. A zrozumieć może mnie tylko osoba w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabella
to dlaczego nie było Cię, kiedy pisałam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty33
Mamabella nie mam czasu non stop siedzieć przed komputerem i czekać na jakąś odpowiedź. Jeśli chcesz porozmawiać poza forum podaj maila, może coś z tego będzie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×