Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julita__J

Byłam kochanką teraz jestem żoną

Polecane posty

Gość gość
ale wy guupie jesteście,się nie dziwie że zostajecie na lodzie bo macie ohydne charakterki i nikt z wami nie wytrzyma,w miłości nei ma niewolnictwa to zawsze musi być wolna wola ,rozumiecie to skretyniałe babiny? skoro wam ukradła jakaś mężusia znaczy że ta milośc nie istniała a on dał się ukraść ,kochający by spławił dziwkę ,a jak zdradza to chyba lepiej jak spierdolił nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'04,skad ty wiesz ze oni (pierwsi malżonkowie) byliby razem?z fusów wrózysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i nigdy nie wiadomo mowiac o milosci czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julita ! Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Byłam kochanką teraz jestem żoną" - czyli miejsce kochanki jest nieobsadzone? Dzięki za info, już letę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to w święta będziecie się skradać bo jak żyć w grzechu a ludzie przecież widzą . Czy nie lepiej wrócić do tego z którym przed ołtarzem przysięgałaś miłość i wierność. xxxxxx W święta to się skradasz ty debilko, żeby ci ktoś ryja nie opluł, a ludzie to się z ciebie śmieją, że jesteś dno moralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec dlaczego zona nie daje mu spokoju , jak z nią postępowac aby dała aspokój, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×