Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanMarco

Ponowne rozpatrzenie sprawy rozwodowej

Polecane posty

Zaczne jak wiekszosc tutaj:Jestem po rozwodzie jakies 3 lata,wszystko rozsypalo sie w ciagu kilku dni dowiedzialem sie ze jest ten trzeci.Ona odrazu zarzadala rozwodu oczywiscie nie zgodzilem sie , no i zaczelo sie batalia w sadzie . Ja bez adwokata bo poprostu kasy nie mialem a moja byla owszem i to bardzo dobry sponsorowany przez kochasia,ale nie balem sie bo bylem czysty.Pierwsza sprawa ugodowa blabla druga juz \\\"normalna\\\" no i nic nie wskurałem poprostu zgodzilem sie na ten rozwod.Po pewnym czasie los zaczął sie do mnie usmiechac lepsza praca bardzo dobre zarobki do dzis,uzbierala sie niezla sumka i zaczela mi ciodzic taka mysl:CZY JEST MOZLIWE PONOWNE ROZPATRZENIE SPRAWY ROZWODOWEJ TERAZ STAC MNIE NAWET NA DWOCH ADWOKATOW nie chce zemsty chce sprawiedliwosci i napisane czarno na bialym zwiazek w 100% rozpadl sie z jej winy, co wy na to ? ma to jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipolit
przecież masz już rozwód , to drugi raz z tą samą osobą możesz się rozejśc po powtórnym ślubie z nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka..
ale odpowiedz sobie na pytanie..po co? zamknij ten rozdział w swoim zyciu i zyj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możliwe nie można dwa razy sądzić za to samo to raz wyrok można zaskarżyć, ale jest na to odpowiedni czas i nie są to 3 lata to dwa jak sobie to zresztą wyobrażasz? za kolejne dwa lata ona zaskarży Twój wyrok i tak to bedziecie w kółko wałkować? bez sensu trzeba zamknąć ten rozdział i żyć dalej, przecież o to chodzi w tym wszytskim, po co sie babrać w przeszłości, wracać, rozdrapywać stare rany? wierz mi, dużo więcej by z tego było przykrości z tego niż korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czulem ze chory pomysl ale chcialem to dla niedowiarkow mialbym papier i wtedy O PATRZ TU JEST DOWOD JA JESTEM CZYSTY .Dziekuje wam za wypowiedzi , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko że Ty nikomu /żadnym niedowiarkom/ nic nie musisz udowadniać!!!! wazne żebyś był w porządku dla samego siebie:) Liczy sieTU-TERAZ, nei warto grzebać z i tak już zamknietym rozwodzie. To moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądy nie funkcjonują dla rozrywki ludzi, tylko w innym, ściśle określonym celu. Powtórne rozpatrywanie sprawy z UPRAWOMOCNIONYM wyrokiem wymaga zaistnienia ważnych okoliczności, nie znanych wcześniej sądowi, a zwykle także uczestnikom postepowania sądowego. To, że Ciebie stać na adwokatów, nie oznacza, że nasze Państwo stać na ponowne rozpatrywanie spraw tylko i wyłacznie z tego powodu. Ale bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×