Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnishka

Endermologia - jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Gość gość
tez rozwazam skorzystanie z dobrodziejstw endermologii. Moze cos mi zaradzi na cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
endermologia (teraz w promo w www.medicor.krakow.pl/promocje/wiosenna-promocja-wymodeluj-swoje-cialo-przed-latem/ ) to jak dla mnie super sposób na cellulit. Jestem wielka fanka tych zabiegow :) w medicorze zawsze efekty mnie zdumiewaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam porownanie endermologii do dermomasazu. Poendermologi, chyba przez ten kombinezon miałam jeszcze bardziej zwiotczałą skórę niz przed zabiegami. Natomiast w trakcie dermomasazu mozna było regulować natezenie widząc reakcję skóry gołym okiem. Po 6 zabiegach skora jest bardziej jędrna a cellulit mniej widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaawansowany cellulit, pomimo, że jestem bardzo szczupła. Próbowałam już innych zabiegów i masaży ale totalnie bez skutku. Bardzo dużo ćwiczę i również nie działa. Wykupiłam teraz 11 zabiegów endermologii, jestem po 4 i za każdym razem widzę, że cellulit staje się bardziej widoczny i nawet pojawia się w miejscach, gdzie go nie było widać. Za jakiś czas, jak odłożę pieniądze, zgłoszę się do kliniki na zabieg chirurgiczny, bo walczę z cellulitem przez pół życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej osób jest niezadowolonych z endermologii, ich cellulit jest gorszy niż przed zabiegami. Już kiedyś czytalam takie opinie. Ja na szczęście trafiłam do gabinetu gdzie robią dermomasaż podciśnieniowy i szybko pozbyłam się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żenada ten cały spam. Pracownicy tych wszystkich gabinetów, które tu się reklamują, chyba nie mają klientów i całymi dniami grasują po internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem po endermologii. Wykupiłam 15 zabiegów po 40 minut. Jestem młoda ale mam straszny cellulit na udach i pośladach. I się bardzo wstydzę. Kiedyś chodziłam na banki chińskie i nawet sama sobie je kupiłam, ale nic nie pomogły. Tak samo jest z endermologią. Nic a nic. Żadnych efektów, a chyba nawet jest gorzej, bo mam w udzie i w biodrach po 1 cm więcej. Wydałam tyle kasy i jestem bardzo zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam endermologię. Miałam 10 zabiegów i naprawdę pomogło! Po zabiegach zauważyłam u siebie ujędrnienie ciała, podniesienie pośladków, zmniejszenie cellulitu, i ogólnie - wymodelowanie sylwetki. Moim zdaniem ważne w jakim miejscu robi się ten zabieg. i Na jakim sprzęcie. Lepiej iść do zaufanego gabinetu. Jak robiłam zabiegi w Klinice Odchudzania na Ursynowie i nie żałuję! Jest o niebo lepiej niż było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przymierzam się do endertmologii, tylko szukam sprawdzonego miejsca w dobrych cenach. Ktoś wspominał o Klinice BBC na Ursynowie? Słyszałam, że miejsce jest bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wspominał o WellDerm-ie. Też polecam to miejsce. Mają super zabiegi na ciało i twarz, bogatą ofertę no i super specjalistów. Dbają o jakość, dobrze doradzają, zabiegi są wykonywanie w bardzo dobrych warunkach, szanują klientki. Nigdy nie robią zabiegów, które nie są konieczne, nie naciągają klientów na dodatkowe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z gabinetem enzo w Warszawie. Podchodzą bardzo profesjonalnie do wykonywanych przez siebie czynności i oferują naprawdę atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko puszysta
Robiłam zabieg endermologii w klinice BBC na Ursynowie i ŻADNYCH efektów. Nic, a zrobiłam całą serię + crio-lipo czy coś podobnego (też cała seria). Przez ponad miesiąc tam regularnie chodziłam i żadnych efektów. Nie dajcie się nabrać dziewczyny tak jak ja, szkoda pieniędzy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo jestem zadowolona z endermologii, jest to masaż podciśnieniem. Ja poddałam się zabiegowi w Poznaniu w Centrum Lenis - http://lenis.pl/cellulit.html/ Cellulit naprawdę mi się zmniejszył po tym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie myślałam, że endermologie jest tak skuteczne w walce z cellulitem zabiegi pięknie modelują sylwetkę, moje regularne wizyty w OME Kuźniczki i regularne endermologie sprawiają, że jestem w stanie utrzymać swoje ciało w dobrej formie bez zbędnego cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzytalam z endermologii przez kilka sezonow, ale niestety ten zabieg to juz taki troche przezytek, dwa lata temu zobaczylam na facebooku reklame urzadzenia VelaSmooth i skorzystalam. Bez porownania z endermologia, zabieg silniejszy, efekt juz po pierwszym zabiegu, cena bardzo przystepna zaplacilam 1600 za 8 zabiegow, kazdy zabieg trwa 90 minut, w tym roku w lutym juz zaczelam i po 5 zabiegach mam 2 cm mniej w udach. O tym urzadzeniu pisza duzo tez na iinych tematach dziewczyny widac ze robi sie coraz bardziej popularne, tylko niewiele gabinetow juz je ma, jak szukalam to znalazlam tylko w szczecinie i w chorzowie ale moze w tym roku pojawi sie ich wiecej, oby bo cellulit znika w mgnieniu oka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar70
Jeśli ktoś w Katowicach chciałby chodzić to polecam Lipoline Clinic. Mają bardzo fajny sprzęt i te dziewczyny, które wykonują zabiegi są mega fajne. Już nawet nie chcę pisać o efektach - zniewalające. Mam bardzo fajnie wymodelowaną sylwetkę i nie mam takiego problemu z zatrzymującą się wodą w organizmie. Zaczęłam to chodzić w zeszłym roku i teraz wracam, żeby jeszcze polepszyć efekt. W październiku wzięłam sobie 12 zabiegów, a teraz idę na 8, bo mają 8 zabiegów w cenie 6 czyli tylko 720 zł. Mnie ta cena cieszy:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 2 serie endermologii i nie widziałam zadnych efektów, wręcz przeciwnie skóra zrobiła się bardziej rozciągnięta. O wiele lepsze rezultaty miałam po liposukcji ultradzwiękowej i lipolizie iniekcyjnej - ciało stało się bardzo smukłe. Cellulit zszedł mi po mezoeterapii mikroigłowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z endermologią. Cellulit się zdecydowanie zmniejszył, brzuch i uda też się zmniejszyły w obwodzie. Fajna jest klinika na Bolkowskiej 2A. Tam można wykupić karnet na endermologię nielimitowaną, co bardzo się opłaca, bo korzystasz ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robię od roku endermologię w klinice Krajewski. Polecam, to bardzo profesjonalne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ten zabieg był bardzo przyjemny, wręcz relaksujący. Musiałam zrobić 10 powtórzeń dla pełnego efektu w Klinice Essence. Jestem zadowolona, bo cellulit zniknął w 90% na pośladkach, a na udach jest już praktycznie niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z endermologią. http://estivance.pl/ Ładnie wygładzone uda, zredukowany cellulit, skóra napięta. Tylko trzeba wykupić serię zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Gdzie jest Klinika Essence? Chciałabym umówić się na konsultacje przed endermologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ta klinika Estivance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estivance jest na ul. Bukowińskiej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola83
Od 3 lat na wiosnę robię sobie endermologie. W tym roku zachęcona bardzo merytoryczną i ciekawą stroną w pełni wyjaśniającą działanie tego zabiegu na organizm udałam się do salonu Axis w Poznaniu. Wykonywane tam zabiegi są bardzo intensywne niczym 3 razem wzięte w poprzednim miejscu. Co więcej po pierwszym zabiegu powiedziano mi co dokładnie jadam, ile piję i czy coś ćwiczyłam- SZOK! Zabiegi wykonuje kobieta i facet mają inne techniki jakby wzajemnie się uzupełniające, być możne to świadoma strategia. Jak mi powiedziano istotą endermologii nie jest czas zabiegu , ale jego intensywność. I o tym dokładnie w Axisie się przekonałam. Zabiegi mało intensywne mogą trwać dłużej, ale po co mi mizianie, miziać możne mnie mążusmiech.gif i to darmo! Osoba wykonująca zabieg porostu po zabiegu była spocona i zmęczona, w ich zabiegi wkładają dużo siły z uwagi na spore zassanie. Podobno są salony gdzie te zabiegi robi się na siedząco, tego sobie nie wyobrażam. Efekty były o niebo lepsze niż w poprzednich latach i wiele się od nich o swoim ciele dowiedziałam i nauczyłam jak utrzymać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten zabieg jest bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologia jest bardzo przyjemna, to jak masaż. Jak robiłam ten zabieg w Klinice Krajewski to pan doktor mi tłumaczył, że oprócz efektów kosmetycznych mogą pojawić się też inne plusy: mobilizacja blizn, zmniejszanie opuchlizn i niwelowanie napięć mięśniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×