Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Gość sfdghhyhyy
No i nie wiadomo kiedy kilka kg przybywa, a pozbyć się tego nie jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt włazi szybko ale ubyć nie chce, zadomawiają się szybko i co najgorsze czują się jak u siebie :) A więc czas najwyższy wyprosić nieproszonego gościa !!!! Ja zaczne dietę 1000 kcal. znowu zacznę dzielić posiłki na kilka porcji to pomaga. I szkl. wody przed posiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u mnie dzisiaj normalnie szok! po piatkowo-sobotnim i sobotnio niedzielnym piciu staje na wage a tam 1 kg mniej!!!! i w dodadku jeszcze przez 2 dni pierogi jadlam! tak sie milutko zaskoczylam ze az szok:) dzisiaj waga pokazala 58.2kg. noi walcze dalej:) dzisiaj wieczorkiem zamierzam zrobic 20 min trening ujedrniajacy. cos sie ostatnio z cwiczeniami lenie, ale pilnuje zeby aerobik byl 2 razy w tyg:) to chyba moj 4 tydzien dietowania i nigdy nie mialam jeszcze takiej mobilizacji! im wiecej chudne tym mam wieksza satysfakcje i motywacje i bardziej chce mi sie cwiczyc!:) dzisiaj zjadlam: -4 kromeczki wasa z serkami i szynka -jogurt -4pierogi -jablko jak na caly dzien to chyba nie duzo? po 18 nie jem. najwyzej jakis kisiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) wybralam sie na zakupki bo trzeba jakos na swieta wygladac:) ja dzis zjadlam platki z mlekiem 2 kromki wasa z serkiem wiejskim jablko i kawa x 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio z 2 miesiace temu bylam na diecie kapuscianej - okropności :( nigdy wiecej 3 dni wytrzymalam a pozniej zaczelam wymiotowac. wiec teraz wole sie ograniczyc z jedzeniem, jesc ale malo i niskokalorycznie, zero slodyczy bialego chleba itp.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kolacje o 18 zjadłam sałatkę z kapusty, sałaty ogórka papryki i fasolki czerwonej (taka sobie była) głodna jestem ale spróbuje zapić wodą :O nie ćwiczyłam , no trochę na ogrodzie pograbiłam (zmęczyłam się tym nawet hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! Wczoraj sobie kupiłam warzywa na patelnie i nie wiem dlaczego później dostałam wzdęcia brzucha :/ czy Wy dziewczyny też tak macie? Wieczorem weszłam na wagę, a tam nie wiadomo dlaczego pół kg więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam jak zjem za dużo-i nie ma różnicy co to jest:)Może jest tam jakieś warzywo które tak działa na Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja już też jestem po śniadanku:) 4 kromki wasy z chudym twarogiem i wypiłam 1 capocino z mlekiem i 0,5 litra wody niegazowanej. Synuś mi zasnął więc zaraz idę trochę poćwiczyć ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zapomniałam dodać, że dzisiaj mija mi 3 tyg jak już nie pale :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje daria :) ile palilas? ja tez palilam i musialm skończyć z tym bo mój chłopak nie palił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dżastina dzięki :) Ja paliłam 8 lat i potrafiłam paczkę papierosów spalić w 1,5 dnia, a nawet czasami w 1 dzień. Teraz jak już nie pale, to się lepiej czuję. Wcześniej ciągle mnie od tych papierosów głowa bolała, a poza tym rzuciłam papierosy też ze względu na mojego męża bo on też nie pali i mu, to przeszkadzało, no i dużo pieniędzy na nie wydawałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem już po ćwiczeniach:) 50 brzuszków, 50 skłonów, 5 min biegałam w miejscu, przysiadów nie robiłam bo z lekka mi się nie chciało ;p a teraz idę sobie zrobić kawunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No super same sukcesy :D Ja niedawno wstałam :( chciała bym żeby moim sukcesem oprócz wymarzonej wagi było znalezienie pracy :) ..... śniadanko 25g musli z jogurtem i kawa Wiecie co od paru dni bolą mnie plecy tak nisko jakby zaraz nad pupą myślicie że mogło mi się to zrobić od biegania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gumikawka może, to są poprostu zakwasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gumikawka, Ty to masz dobrze... też bym chciała sobie pospać tak jak Ty ;p ale ja jedynie mogę sobie pomarzyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, oj powiem Ci że na dłuższą metę to wykańcza to nie jest normalne życie :(:(:( Wydaje mi się że to nie są zakwasy bo trzyma mnie już prawie tydzień a nie robiłam ćwiczeń na plecy tylko jeżeli już to biegałam i na rowerku stac. jeździłam Smaruje DR żelem ale nie za bardzo pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gumikawka skoro od dłuższego czasu bolą Cię plecy, to myślę, że powinnaś zgłosić się do lekarza, tak byłoby najlepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdghhyhyy
Hej dziewczyny! Jak dziś dzionek mija? :). Ja zaczynam ostrzejszą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze z tydzień z tymi plecami i zobaczę, przyznam się że nie za bardzo mi się spieszy do lekarza - wiesz jak to jest.... na obiadek planuję zjeść marchewkę z rosołu, i gotowaną czerwoną kapustę z jarzynką może popiję to szklaneczką rosołu :P mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumikawka a może cię gdzies zawiało? Ja zjadłam dzis domową tortille na obiad i mam wyrzuty sumienia :( Mąz zrobił taką przepyszną i nie mogłam się oprzec.... Ile to mogło miec kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja na obiad dzisiaj zjadłam kurczaka z rożna (pałkę)+1,5 bułki kajzerki i też teraz mam wyrzuty sumienia ;/ czy kurczak z rożna tuczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie dnia : śniadanie - 25g musli z jogurtem i kawa obiad - warzywa z rosołu (marchewka, seler) 1 szklanka rosołu, miseczka gotowanej kapusty czerwonej podwieczorek (u koleżanki) :P - kilka ciasteczek francuskich i kawa kolacja - ok 19 1 jabłko (jeszcze nie ćwiczyłam:() planuje trochę brzuszków porobić ale nie wiem ze względu na moje plecki bolące :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się :( zjadłam kawałek kury z rosołu i popiłam kubkiem z gorącym rosołkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no niestety grzeszki się chyba każdemu zdarzają, ale nie ma co się załamywać, od razu od tego nie utyjesz, no chyba, że codziennie na wieczór będziesz jadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podsumowanie dnia: -4kromeczki wasa+herbatka -serek wiejski -pomidorowa z ryzem i troszke mieska gotowanego -jablko 1.5 godz szalenczej jazdy na rolkach! dzien mozna zaliczyc do udanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×