Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miniam

Odliczenie dziecka od podatku

Polecane posty

Witam, czy ktos moglby mi pomoc?Otoz chcialabym odliczyc moje 19mies dziecko od podatku aby dostac zwrot te 1100zl z kawalkiem. Pracuję od maja 2008, lączny przychód z różnych umów wyniosł mnie 8,406,09zl, obliczony podatek 542,32zl, zwr4ot podatku 381zl. Rozliczaloa mnie kuzynka i powiedziala ze na malą moge dostac tylko te roznice miedzy 381zl a maksymalna kwota zwrotu podatku, to wyszlo 82zl. Dlaczego?Czy to ze4 krotko pracuje lub wykazalam za male zarobki uniemozliwia mi odiczenie dziecka?Dodam, iz nie jestesmyz partnerem malzenstwem, a on nie moze odliczyc malej bo wzial kredyt na dziecko no i na pewno doszliby do tego..Uprzejmie prosze o powazne odpowiedzi co z tym 1100zl i czemu mi sie nie nalezy :P pytam bo takie pieniadze jakby nie patrzec pieszo nie chodza.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam...............
Nie da się odliczyć więcej niż zapłaciłaś podatku. W zeszłym roku rozliczałam mojego tatę. Miał wtedy przeszło 46 tysięcy brutto, także trochę tego podatku zapłacił. Wystarczyło mu wtedy tego podatku żeby odliczyć dwójkę dzieci, chyba jeszcze na trzecie by starczyło ( no ale trzeciego dziecka nie ma), ale na więcej już chyba nie o ile dobrze pamiętam. Także po prostu zapłaciłaś za mało podatku i dlatego nie dostaniesz całej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×