Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdezorientowana430

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy max 1100zł

Polecane posty

Gość Zdezorientowana430

Potrzebuje dobrej (trwałej) kuchenki do zabudowy, najlepiej jakby była koloru srebrnego (pasowałaby mi do wystroju). Poradźcie co jest warte uwagi i na co patrzeć przy zakupie. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalistoo
A jakieś konkretne preferencje jeśli chodzi o funkcje i możliwości kuchenki? Bo powiem szczerze jest naprawdę duży wybór i ciężko na cokolwiek się zdecydować. Do zabudowy brałam mikrofale franke (nie pamiętam dokładnie modelu, ale chyba tylko 2 produkują) bardzo przypadło mi do gustu linia, oraz wykończenie. O mechanice specjalnie się nie wypowiadam, większość mikrofali ma aktualnie prawie to samo- grill bardzo dobrze działa, samo urządzenie łatwo się czyści i mi to wystarcza (chociaż pamiętaj srebrne obudowy mimo iż są śliczne to trzeba je dość często myć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zakupie kierowałam się przede wszystkim ceną, funkcjonalnością i pojemnością. Zdezorientowana430, a Ciebie jaka pojemność interesuję? Na Twoim miejscu brałabym większą taka 23L jest dobra. Ja np mam jeszcze wiekszą bo 25L i bardzo sobie chwalę. Często z niej korzystam, niektóre domowe potrawy przyrządzam właśnie w mikrofali zamiast w piekarniku. Mam mikrofale z tej samej firmy co Kalistoo. To fakt, srebrne mają to do siebie, że zostają na nich odciski palców. Ale szmatka, troszkę wody i problem z głowy. :) Owocnych poszukiwań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertto
Jeżeli nie szukasz jakiś bardzo skomplikowanych rozwiązań, a kuchenka ma służyć do prostych rzeczy, rozmrozić, podgrzać, zapiekanki etc. to nie musisz aż tyle wydawać, za 450zł możesz kupić http://www.ceneo.pl/1353575 i spokojnie wystarczy. Chyba, że wchodzą tutaj kwestie wyglądu to jako facet się nie wypowiadam w tej kwestii =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalistoo
Robertto: tylko jaki jest sens jeśli ma możliwość przeznaczyć ponad 1000zł? Tym bardziej, że wygląd ma też niebagatelne znaczenie. Drugą sprawą, że 25L pozwala już poszaleć, większość rzeczy wejdzie bez problemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×