Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi18

co zrobić tęsknie za byłym sama mam męża a on już ma dziewczynę chce go odzyskać

Polecane posty

Gość mimi18

mam męża od roku nie układa nam się traktuje mnie strasznie czasami jak szm... mam dosyć ostatnio zobaczyłam zdjęcie mojego byłego i odkryłam ze nadal go kocham lecz on ma już dziewczyne od dłuższego czasu chciałabym go odzyskać! co robić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesesese
daj se spokój dziewczyno!!! Jak zaczniesz o niego zabiegać, mając męża to on całkowicie straci do Ciebie szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
zacznij od rozwodu. niezależnie od wszystkiego wyjdzie Ci na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi18
zdjęcie było na naszej klasie nie mam 18lat tylko tak strzeliłam liczbe.tak od paru miesięcy myśle o rozwodzie mąż mieszka ze mna u moich rodziców poradzi mi ktoś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic autorka nie pisała o wpadce, daj spokój;p na pewno się pobrali z wieeeeeeeelkiej miłości:D :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi262
komuś przeszkadza liczba 18?to zmieniłam.próbowałam go wyrzuciąć ale nic z tego nie chce się wynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik-t istotny
a powiedz dlaczego wyszlas za mąż? tak szczerze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, jeżeli naprawdę po spojrzeniu na fotę byłego na nk jesteś w stanie stwierdzić, że go kochasz, to niestety nikt nie jest w stanie Ci pomóc:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalola
mimi ty nie kochasz bylego- ty tesknisz do zycia zanim zwiazalas sie z mezem. masz swietna sytuacje bo mieszkasz w domu rodzicow. zazdroszcze ci tego...masz latwiej,choc troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psich..
nie dasz rady go wyrzucic bo przywiazal sie... do Twich rodzicow wez sie w garsc twoje miejsce przy mezu jest i rodzicach akuret spelniacie wszelkie warunki na doskonala rodzinke tylko ty kaprysisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi262
wyszłam za niego kiedyś było super przed ślubem jeszcze lepiej ale odkąd mieszka ze mną to tragedia.nie wiem już sama z byłym dam sobie chyba spokój bo nie chce mieć wyrzutów sumienia że rozbiłabym może udany związek tak jak mówisz lalalalola tęsknie za życiem zanim go poznałam tylko co ja mam teraz z tym fantem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szybko rezygnujecie
nie rozumiem.......być mężatką 1 rok i chcieć rozwodu :O to po co slub braliście? I nie pisz, że było cudownie a teraz tak nie jest.....nie chowajcie ludzie głowy w piasek!!! a pewnie rok temu na kafe zakładała topiki "jaka suknie wybrać" , "jaki bukiet do sukienki" itd itp. ślub to jest gówno, ale życie po weselu jak goscie się rozejdą..... Byle problem i już rozwód! Bedziesz z tym swoim byłym i tez tak bedzie po roku!!! Wszedzie są problemy, kłopoty, ale trzeba je po ludzku rozwiązywać, a nie już patrzeć na innego/inną i uciekać!!!!!! nie ma życia bez kłopotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi262
ja nie kaprysze on wcale nie przywiązał się do moich rodziców tylko korzysta z tego ze mój ojciec stanie w jego obronie i wie że ja sama go wyrzucić nie moge.mi mówi że sam żałuje że ze mną jest gdy jest pijany ale gdy ja mówie że ma odejść to nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szybko rezygnujecie
Tęsknisz za byłym, bo go nie widzisz, nie żyjesz z nim pod jednym dachem......a gdybyś mieszkała, to bys miała te same problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi262
może by tak było nie wiem ale oni róznią się charakterami mąż to awanturnik i jest wybuchowy może mnie wyzwać od najgorszej a poszło o jakąś głupią błachostke ma moje uczucia gdzieś .nikt mnie nie zrozumie dopóki sam tego nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szybko rezygnujecie
Rozumiem, ale nie po 1 roku ślubu. Na pewno wczesniej przed ślubem wiedziałaś jaki ma charakter.....nie wierzę że nie.....chyba że się tak kamuflował. Pogadaj z mężem co czujesz....a ja powie że żałuje, że sie z toba ożenił, albo ojciec będzie go bronił to miej w głęboko w poszanowaniu i męża i tatusia i powiedz że chcesz rozwodu, nie wiem..... ale ja i tak nie moge zrozumieć.....po roku chcieć rozwodu, ty nawet prawdziwych problemów życia z nim nie poznałaś, bo za krótko jesteście małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczczxcz
Ja myślę, że ty go wcale nie kochasz (tego byłego), tylko akurat jestes rozgoryczona, bo ci sie z mężem nie układa, przypomniałas sobie byłego, a po czasie to tak jest, że pamieta siesame dobre rzeczy, i tesknisz za takim stanem rzeczy - żeby było tak jak wtedy. Przpomnij sobie, dlaczego były jest juz były, przypomnij sobie złe rzeczy i pomysl, czy faktycznie taki to wymarzony partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczczxcz
Po pierwsze - nie kłóćsię ze swoim mężem przy rodzicach. Po drugie - powiedz tacie, ze twoje sprawy z twoim mężem sa twoje i zeby sie nie wtracał. O co chodzi, o alkohol i awantury? Okresl sobie dokładnie, co ci sie nie podoba i mu to przedstaw. Tylko nie kłóćsie z pijanym, bo to nie ma sensu. Porozmawiaj z nim jak akurat nie jesteście w trakcie wielkiej awantury i jak jest w normalnym stanie. Że tego, tego i tego nie akceptujesz. A jesli jesteś pewna, ze chcesz rozwodu - rozwiedx się. Przeciez ojciec ci nie jest w stanie zabronic. A jak go tak kocha, to niech z nim mieszka, a ty siewyprowadź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szybko rezygnujecie
też mi o to chodzi, nagle były sie przypomniał, a byłabyś z nim to bedzie tak samo.....Nie ma na pewno tych samych cech co twój mąż ale na pewno inne minusy.....ale nigdy nie będzie jak w filmach: 0 problemów 0 kłótni 0 problemów z pieniędzmi tylko dyskusje czy przyjąć tę pracę i chęć niesienia pomocy sąsiadom :P a jak zadzwoni ktoś do ciebie na komórkę, a ty będziesz siedziała z mężem.......... wstaniesz i powiesz "przepraszam cię na chwilę, muszę odebrać" :O życie prawdziwe takie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi262
przed ślubem był łagodniejszy choć kłótnie były też myślałam że się troche zmieni i że go ślub zmieni.choć troche ale wyszło jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi262
tak główie chodzi o alkohol a gdy mówie mu to że ma nie pić to i tak robi swoje a gdy wypije czepia sie byle czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczczxcz
kurde nie zazdroszcze, bo w naszym polskim społeczeństwie jest to problem nie do przeskoczenia Jak ktos nie pije, to nie pije, ale jak pije, to wszystkie chłopy za nim staną murem, baby tez, zaraz powiedza "widziały gały co brały" albo "twoje miejsce jest przy meżu", "zaraz usłyszysz, ze dretwa jesteś, że chłopu sie zabawic nie dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczczxcz
O, cos mi ucięlo Pod spodem jeszcze było, że nie wiem, co ci poradzic. Ja osobiscie tego nie tol,eruję, wiec mam też faceta, który nie pije wcale. Nie dlatego, ze mu nie pozwalam czy coś - on po prostu nie przepada za alkoholem. I to mi pasuje. W kazdym razie tu jest nie tyle problem byłego, tylko problem z obecnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycjonalistka
Twój mąż i Twój były to dwie odrębne sprawy.Musisz uporządkować swoje życie.Mąż nie traktuje Cię tak jak powinien.Jednak idealizujesz wizerunek swojego eks.Nie łączą Was codzienne problemy tylko pewnie wspomnienia beztroskich chwil.Skąd wiesz,że ,,w kapciach'' Twój były nie będzie podobny do męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×