Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polny maczek

Mój facet nie chce kończyć w środku

Polecane posty

Gość on30
to dziwne ja uwielbiam konczyc w sroku moja partnerke tez to ponieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu boi się, że zajdziesz w ciążę. Porozmawiaj z nim o tabletkach, wytłumacz mu na czym polega ich działanie i zapewnij, że prawdopodobieństwo zajścia jest bliska 0. Poza tym, czy wspominałaś mu, że chciałabyś żeby kończył w środku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30
moze porozmawiaj z nim o tym moze woli spuszczac sie do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokładnie to samo, mój się boi ciąży, nie pomaga tłumaczenie, a nawet zaczyna wtedy panikować, może z czasem im to przejdzie.. mnie to bardzo podnieca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuje cię, dba o twoje bezpieczeństwo. Zapoznaj go z informacjami o skuteczności tabletek i o tym że jego "wychodzenie" wobec możliwych "przecieków" jest wielokrotnie mniej skuteczne. Oswoi się z czasem i będziesz miała gorący kremik w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30
Spuszczanie do buzi to nic strasznego - ja bardzo to lubię, z resztą mój chłopak też -powiedział, że zawsze jak mi to robi, to czuje nade mną taką dominację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30
no to ze zajscie w ciaze przy tabletkach jest bliskie 0 to chyba kazy wie powiedz mu ze cie to bardzo podnieca to moze pomoze. Jak moja partnerka mi mowi ze cos ja kreci to robie wszystko to osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haba baba
a możesz zagrać też ostrzej - ze dwa drinki, na jeźdźca, mocno jedź jakbyś miała go urwać na końcu przytrzymaj i ... jużżż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedza co tracą
ja tak nie miałam. Jadłam tabl to zawsze w środku sie kończyło. On i ja byśmy sobie tej przyjemności nie odmawiali :) Teraz już nie jem tabl,bo nie mogę,a my........gumy ciąglę pełne a my na golasa się kochamy :D bo tak jest nam cudownieeeeee że nie chcemy gum, ale cały czas mówimy że tak nie możemy, że to jest do czasu.......goły ale wyciąga teraz :) A u was wyciagaja mimo tabl, bo boja się ciąży panicznie. To jest powód. Gdyby mój chlopak albo ja bysmy sie bali to tez by nic z golasa nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on225
no to ze zajscie w ciaze przy tabletkach jest bliskie 0 to chyba kazy wie powiedz mu ze cie to bardzo podnieca to moze pomoze. Jak moja partnerka mi mowi ze cos ja kreci to robie wszystko to osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30
Dobrze, że geje nie zachodzą, nie musimy używać żadnych tabletek itp... W sumie trochę wam współczuję kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział ze boi się ewentualnej ciąży bo jego była podobno zaszła gdy brała tabletki . No ale to jest nowy związek a w ciągu 6 miesięcy raz udało mi się go przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedza co tracą
on30 - dobrze macie :) a my codziennie chodzimy na granicy....i namiętnie czekamy na mój okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może spróbuj najpierw nakłonić go do seksu w prezerwatywie, żeby mógł się przyzwyczaić do kończenia w środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driver driver driver
polny maczku a na jaka litere zaczyna sie imie twojego chlopaka? moj przyjaciel ostanio skarzyl sie ze nie chce konczyc w srodku...jakos skojarzylo mi sie to z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driver driver driver
jak sie oakze ze to ta sama osoba to streszcze Ci ta rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na literke M :) NIe sądzę żeby to był twój znajomy ale ... Rozmawiałam z nim o tym i powiedział, że jemu jest obojętne czy kończy w srodku czy nie pod względem doznań no załamka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driver driver driver
To nie ta sama osoba bo chodzilo mi o literke B :). Moj przyjaciel tez mowil ze nie widzi roznicy. Jego dziewczyna bierze tabletki, bzykaja sie w gumce. Mimo to on nie chce konczyc w srodku i wychodzi przed a ona mu dokancza reka...paranoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driver driver driver
a ile ma lat moze bardzo mlody jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu chore...jak nie chce na samych tabsach,to tabsy+gumka...dla mnie niekonczenie w srodku to masakra,wiec nawet na takie ustepstwo bym poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi smutno , ze jemu to nie robi róznicy ( powiedział ze troche lepiej w środku ale nie znacząco) podczas gdy mi jest przyjemniej bo często jest tak , ze ja jeszce nie dochodzę a on juz wyskakuje co mnie mówiąc szczerze wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driver driver driver
Jesli on nie bedzie chcial i tak go nie zmusisz co najwyzej jesli bedziesz czesto i mocno nalegac po prostu wszystko sie posypie. Bo w tym caly jest ambaras...zeby dwoje chcialo na raz. Moj znajomy tak wlasnie robi ma zamiar odjesc od swojej kobiety. Dlugo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driver driver driver
Moje osobiste zdanie jest takie ze nie po to kobieta sie faszeruje hormonami zeby sie bzykac w gumce. W srodku jest o niebo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochane podszywy wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem,ale jak koles ma traume,to co zrobisz? a swoja droga do dupy ztakim sexem,jak on nie czeka az ona dojdzie tylko sobie wyskoczy i posprzatane...jakby moj mi tak pare razy zrobil,to juz by wiecej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×