Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Co myślicie

Obrączki

Polecane posty

Gość Co myślicie

Co myślicie o obrączkach z białego złota???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że nie wygladaja jak obrączki
ja ogólnie żółtego złota nie lubie, ale obraczke mam własnie z niego. Obraczka z bialego zlota wyglada dla mnie jak jakiś zwykły pierscionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez nie znoszę
żółtego złota , a obrączki mamy mieszane:0trochę tego i trochę lego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
Ja właśnie nie noszę żółtego złota i myślałam obrączkach z białego ale mój narzeczony nie zgadza się na to chce normalne złote obrączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivaree
... my będziemy mieli obrączki z białego złota, dosyć szerokie z przyciętymi brzegami,... obojgu nam sie takie podobają, są proste bez żadnych udziwnień, skromne i jednocześnie eleganckie ... dla kogoś kto nie lubi "żółtego" złota to idealne rozwiązanie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że nie wygladaja jak obrączki
Mnie się nie bardzo podobają. My wybralismy proste obrączki z żółtego złota, zaokraglone. Proste, eleganckie no i nie ma watpliwości że to obraczka. Sa tez praktyczne, nie niszczą się, łatwo zmienić ich rozmiar i wrazie czego odnowić. Pamietaj że obraczka jest na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe złoto jest ok
a my mamy własnie białe złoto zp askiem ze srebra posrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie uwazam ze obraczka jak i pierscionek zareczynowy powinien byc z zitego zlota:)wiadomo kazdy lubi to co lubi,ale jesli chodzi o obraczke z bialego zlota wcale mi sie nie kojazy z taka [rawdziwa obraczka :)zwykly pierscionek jak ktos napisal.a taka obraczke mam teraz za panny wiec do slubu na pewno bede miala zlote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że żeby "wilk syty i owca cała" możesz wybrać białe złoto z żółtym na brzegach. Białe złoto nie jest brzydkie i ja rozumiem, ze ktos może nie lubić żółtego, ale faktycznie na pierwszy rzut oka wyglada jak srebro i ktos może takiej obraczki nie skojarzyć ze ślubną. Wiesz - ludzie nie zaślubieni nosza przeciez różnego rodzaju srebrne obraczki. Ja złota nie noszę w ogóle, pierścionek zaręczynowy mam srebrny, ale obraczki mamy pomieszane białe złoto z żółtym, bo jakoś tez nie wyobrażałam sobie obraczki ślubnej "białej". Więc jest żółta, z białym "wcięciem" w środku, bo tak zaproponował Mąż w zwiazku z tym właśnie, że ja noszę srebro tylko. I miał rację. Jednak wszystko od was zalezy. Mam koleżankę, która ma srebrną obrączkę i Mąż ma inną a Ona inną, bo tak sobie wymyślili, ze kazdy wybierze taką, jaką sam sobie wymarzył... Sa różne gusta. Ważne jakie to dla Was ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
przypominam ze obrączek dwukolorowych ani z brylancikami nie mozna ani powiekszyc ani zmniejszyc, takze radze zdecydowac sie na jakas jednokolorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
Chyba jednak nie będę się sprzeczać :D z narzeczonym i wybiorę złotą :) ale przy brylanciku pozostanę :) Dziękuję wszystkim za rady :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
a mój jubiler mówi że można dwukolorowe też powiększyć, tylko to więcej pieprzenia się i salony typu Apart czy Yes czy te inne nie chca brac bo im się nie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się obrączki z białego złota podobają i taką właśnie będę mieć. i w sumie to nie obchodzi mnie to, czy taka obrączka wygląda jak zwykły pierścionek, jak srebrna czy jeszcze coś innego. bo te obrączki będą dla nas, symbolem naszej miłości i to nam mają się podobać i dla nas mieć znaczenie. tyle że oczywiście nie traktuję obrączki jako \'\' odstraszacza\" dla innych kobiet :D bo noszenie symbolu wierności (obrączka) a dochowywanie wierności niestety wcale w parze iść nie muszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detonator
gdzie zakupię porządne obrączki z białego złota? cena nie gra roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci ofertę polskiego producenta http://laru.pl , gdzie jakiś czas temu sama miałam okazję zakupić obrączki z białego złota. Niezwykła jakość w połączeniu z atrakcyjnym designem z pewnością powinien Ci przypasować. :) Cudowna sprawa, uwielbiam białe złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obrączki z białego złota. Białe złoto lepiej pasuje do mojej karnacji i praktycznie wszystko co mam jest włąsnie z białego złota... Tak więc nie chciałam obrączek z żółtego. Moja obrączka ma w sobie brylant (dzieki temu pasuje do pierścionka zaręczynowego - noszę ją razem z pierścionkiem). Męża obrączka jest bardzo prosta. 

Obrączki nie muszą byc takie same:

http://faktykielce24.pl/lifestyle/obraczki-slubne-nie-musza-byc-identyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×