Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwon01

Idealna praca dla kobiet...choć nie tylko...

Polecane posty

Poczytajcie sobie fachową literaturę na ten temat, jeżeli nie macie o tym pojęcia to nie zabierajcie głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusty
buahahaha :D idiotów to z siebie róbcie!!!! praca polega na tym żeby zarabiać a nie żeby pracować i jeszcze pracodawcy płacić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wpisowe to się w w szkołach płaci a nie w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhwiurhig
"Idealna praca dla kobiet" jesli to ma byc rzeczywiscie praca to zadne wpisowe nie wchodzi w gre. poza tym słowo "praca" kazdemu kojarzy sie z umową itp. napisz slonko może wprost: WSPÓŁPRACA . to można zrozumiec . wpisowe , wejscie w biznes . ale nie praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypiernicze sie
a mi sie nie podoba określenie "praca w networku" to troche taka paplanina ni to po polsku ni to angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe moja sąsiadka
po 7 klasach podstawówki założyla w ten sposób "własną firmę" biznesłoman :D teraz razem z mężem próbują wcisnąć każdemu kto chce słuchać jakieś badziewie kuchenne ale nie słyszałam żeby ktoś kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe moja sąsiadka
dodam że tą babę wywalili już z kazdej możliwej roboty w jakiej była po góra paru miesiącach ona po prostu jest tępa jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka00
iwon01 w porządku, ja nie będę obrażać ani ciebie,ani ludzi,którzy w ten sopsób pracują,ale podzielam zdanie kolegów powyżej,że tak naprawdę,to nic na ten temat nie napisałaś..."Budowanie struktur"-ale co to konkretnie znaczy? Bo to ładnie brzmi,owszem,bardzo fachowo,natomiast niewiele mi mówi, bo znaczeń może mieć wiele. I rzeczywiście,nie można chyba nazwać pracą czegoś,za co trzeba zapłacić. 80 zł to według ciebie grosze-a dla mnie na przykład nie. Poza tym,już pomijam kwotę,chodzi o sam fakt. Chcąc pozyskać pracowników, prędzej chyba daje się materiały szkoleniowe,a nie każe się za nie płacić; ewentualnie żeby zabezpieczyć się przed olaniem sprawy przez potencjalnego kandydata po dostaniu takich materiałów za darmo,można stworzyć zwyczajną umowę. Ale ponieważ jest to,jak podejrzewam,to,o czym wspominali już koledzy powyżej,to oczywiście o żadnej umowie mowy nie ma,a słowo "praca" jest tutaj chyba trochę nie na miejscu. A jeśli się mylimy,to nie zbywaj nas słowami "Przyjdźcie na spotkanie,to się przekonacie",tylko podaj kilka istotnych i konkretnych informacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×