Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzony...........

tylko lozko i nic wiecej

Polecane posty

Gość znudzony...........

Mam taki klopot otoz moja partnerka nie chce uprawiac seksu nigdzie oprocz lozka zadne inne miejsce nie wchodzi w gre np auto czy obojetnie jakie miejsce. Dla mnie to troche dziwne bo jestesmy mlodzi i seks powinien czasem wychodzic spontaniczne ale ona ma tez strasznie niskie libiodo w przeciwienstwie do mojego. Wiem ze z poprzednim partnerem robila to praktycznie wszedzie gdzie sie tylko dalo a ze mna nie chce nigdzie poza lozkiem. pytalem sie czemu a jej odpowiedz brzmiala "bo nie chce robic tak jak kiedys" sam nie wiem co o tym myslec. czy to ja jestem taki cienki czy czyms sie zrazila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
chuuj to wszystko wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxcccccdddfssssssssss
a moze sciemniala ze tak robila a tak narawde to nudziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przetrzymaj ja
nie uprawiaj z nia sexu przez 2 tygodnie to sama sie bedzie na ciebie rzucac na sofie czy w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.........
w lozku nie jest jakas jakas diablica a to ze nie chcialbym seksu przez dwa tyg to bylby dla niej tylko powod do radosci. Wydaje mi sie ze nie sciemniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to jej poprzedni partner tego chcial nie ona,a z toba jest jej dobrze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przetrzymaj ja
oooo kurcze...to ja nie wiem jestem kobieta i ....2 tyg bez sexu to naprawde dlugo....to chyba bedziesz sie musial zadowalac lózkiem i rzadkim sexem....w takiej sytuacji nie ma dla ciebie innej rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam z poprzenim seks na lace w krzakach lub w pociagu,ale gdy jestem teraz z obecnym tylko raz mi sie zdarzylo na lonie natury miec z nim seks,tez ciagle lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.........
sam juz nie wiem moze juz sprobowala gdzie sie dalo i ze mna juz nie chce. tak dlugo ale dla niej to nie dlugo tylko czesto a ztego co wiem to z bylym robila to duzo czesciej niz ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.........
a ja juz olalem sprawy seksu od tygodnia nie wspominam ani slowem o tym i szczerze juz sam nie chce tego z nia robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań pieprzyć
i załóż topic szukam chętnego lachociąga od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.........
hehe chetnych lachociagow nie musze szukac przez neta. a taktyki juz nie mam zadnej chyba probowalem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×