Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jack85

ZAJEBISTY SPOSÓB MASTURBACJI!!

Polecane posty

Gość jack85

Hej!! Sposób dla wszystki zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zdaje sobie sprawę, że pewnie mnie tu zlinczujecie posądzając o zboczeństwo...ale mimo to napiszę licząc na merytoryczną dyskusję:) A więc tak: odkryłem to nie dawno. Masturbacja odbytu za pomocą 25 cm członka żelowego ale nie na zasadzie zwykłego wkładania go sobie bo odczucia są ale takie średnie...naprawde mocne doznania gwarantuje ten sposób... na ziemi kładziemy jaśka na nim kładziemy zeszyt A4 w twardej okładce bardzo ważne z tą okładką ma być twarda! Kładziemy się tzn. brzuchem kładziemy się na tym zeszycie na wysokości pępka w pupcie wsadzamy tego żelowego członka do końca i poruszamy nim zeszyt naciskający na brzuch wywołuje max doznania czujemy jak on porusza się w naszym brzuchu na wysokości pępka to niezwykłe uczucie i podniecające:) oczywiście to do osób które stymulą się analnie... nie będę już przypominał o lewatywie i nawilżenie, rozciągnięciu zwieracza bo to podstawy. Taki członek oczywiście do kupienia w sex shopie kto się wstydzi to przez internet jak znalazł:) Ktoś próbował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilG
Znam to próbowałem fajne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilG
A i lubię jak mój chłopak rozdupcza poją dupę swoim kutasem , to jest świetne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilG
moją*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
jakim cudem weszło ci 25 cm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposób ciekawy
ale ciężko mi sobie wyobrazić, żeby włożyć 25 cm do dupy... chyba bym się bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack85
ale tu nie ma żadnego badnia tylko trzeba się zapoznać z anatomią odbytu i sposóbem wkładania dłukich przedmiotów, ja jednak najbardziej polecam żelowy członek bo sam odnajduje właściwą drogę. Tutaj macie stronke o takim pobudzaniu : http://www.sexanalny.republika.pl/inne/deep/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack85
tutaj jest przykłada, że można wsadzić naprawdę głęboko: http://www.redtube.com/9674 chociaż ja aż tak nie próbowałem tzn. nie mam takiej długiej zabawki ale na 25 - 30 cm wchodzi bez problemu i czubek żelowego członka zanjduje się wtedy na wysokości pępka można go wyczuć dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Próbowałam
kiedyś się tak zabawiałam, niezłe uczucie jak tak w brzuszku ci się porusza ale teraz już mam kogoś i masturbację odłożyłam na bok...ale kto wiem jeśli kiedyś znów będę sama to na pewno to powtórze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabe serce
NA ONECIE NA KAMERKACH WIDZIALAM RAZ JAK FACET BUTELKE SE TAM SCHOWAL ALE DENKIEM A TRZYMAL ZA SZYJKE;FUJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack85
ale przecież nie gadamy o butelkach sztuczny penis to nie buteka jak można to porównywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoll313
Lubie stymulacje odbytu i nawet chociaż jestem w związku to proszę o to moją dziewczynę z początku wydawało jej się to dziwne ale zrozumiała, że to może być dla mnie przyjemne i teraz to ona porusza we mnie tym członkiem. Mam taki jak w pierwszym linku z tego sex shopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwatystka
fujjj, świat schodzi na psy://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoll313
na psy że niby co ktoś szuka innych metod przyjemności i obcowania z własnym ciałem tzn że schodzi na psy tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolletta
Lubie ludzi, którzy mają świadomość swojego ciał i lubią się nim zajmować, dbają o nie, a nie tak jak niektórzy co wogóle olewają to i nie mają na to czasu przez to seks z takimi jest beznadziejny bo polega na szybki zaspokojeniu się i niczym więcej... nie mam nic przeciwko analnym praktyką i przeciw temu o czym pisze autor to piękne obcować ze swoim ciałem w ten sposób i mieć świadomość każdej cząstki siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack85
widać, że nie masz pojęcia w temacie, a odzywasz się to temat o masturbacji a nie o stosunkach analnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolletta
takiemu nie przetłumaczysz on uważa że ma się zerżnąć w dziure i tyle więcej nic dla niego nie znaczy dla niego seks to szybkie zaspokojenie nie liczy się podnieta związana z nowymi doznaniami tylko spuścić się i cześć!! beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack85
Podnoszę temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jury78945
Powiem, że z oporem ale w końcu spróbowałem. To nie takie szybkie. Najpierw trzeba nuszyc sie lewatywy potem rozciągania zwieracz a na koncu dopiero jak sie jest cierpliwym moze to sprawic przyjemnosc. doznania naprawde super! 5 dla autora za pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on240000
Z początku nie jest zbyt przyjemnie dopóki pupa się nie przyzwyczai i rozluźni, ale potem w sumie ekstra spodobało mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elobn
Ej ale czy to w ogóle może byc przyjemne?? I jak się do tego zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cagy
jjjiiihaaa!!! I za to kocham kafeterie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinaa_1
Ej próbował z was ktoś tego?? Zainteresowałam się...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah1122
Ja próbowała tyle, że nie takim grubym co tam na zdjęciach jest trochu cieńszym . W sumie podobało mi się, jest to przyjemne, a przynajmniej nie ma strachu przed ciążą. Mój mi tak robił parę razy podnieca go to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się
Ja się człowiek rozluźni to się da, a cz to przyjemne to już indywidualna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×