Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candygirl25

czy są chetni zeby wyjechac w ciemno gdziesza granice

Polecane posty

Gość candygirl25

szukac pracy? np do Irlandi, Anglii, Hiszpani lub Włoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorabiacz
Swietny pomysl! Zycze powodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
są chetni towarzysze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Ja bym mogla...ale mam za duzo do stracenia,, chyba nie chce ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle22
Ja jade w tym roku w ciemno. To ostatni gwizdek, aby zmienic cos w swoim zyciu poki jest jeszcze sie mlodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Gdzie jedziecie? Ile macie lat... Ja chyba jednak tez pojade... na znajomosci nie ma co liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooo
no własnie jeszcze nie wiemy gdzie jedziemy, narazie szukamy towarzyszy i wtedy razem sie cos pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_vegeta
heh! tez bym stad chetnie wyjechal, ale w ciemno...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Dziewczyny Ja sie pisze! Mowie serio.. wiem, ze towarzystwo na kafeterii jest dziwne, ale ja jestem powazna osoba. Piszcie ile macie lat, jak u was z j.angielskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
No i skad jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
mam 25 lat, jestem z dolnego sląska chciałabym pojechac do ktoregos z tych panstw: anglia, irlandia, hiszpania, włochy w gre wchodzi takze wyjazd w wakacje, jak ktos teraz studiuje ja nie studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
moze byc w ciemno, no chyba ze macie juz załatwiona jakas prace gdzies za granicą angielski komunikatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Ja jestem ze śląska. Myslalam o Anglii ew Irlandii lub Holandii Z angielskim to nie wiem jak u mnie jest... ostatnio mialam stycznosci z tym jezykiem 4 lata temu, pewnie duzo zapomnialam, ale to nie jest problem. Ja mam siostre w Anglii, ale mieszka w malym miasteczku, gdzie z praca tez ciezko, wiec ona odpada... Ja nie studiuje, wiec moge wyjechac nawet jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.abjobservice.nl/ biuro pracy w holandii...zreszta sama wiesz,ze na slasku jest ich od cholery...to ma oddzial m.in.w rybniku zapewniaja domek,ubezpieczenie,powyzej 10km daja auto,ponizej niestety rower.nie jedz do róż,ogorkow i papryki w szklarni...i do henka van roja od pieczarek. powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam nika
ja taka decyzje podjelam w tamtym roku, mialam 20 lat, znalazlam jakies ogloszenie z gazety i pojechalam do Anglii, przez posrednika, oczywiscie kase mial sciagnac po wyplacie, wczesniej nic nie wplaclam, tez nie chcialam liczyc na nikogo znajomego, a bylam tak zdesperowana, ze stwierdzilam ze nie mam nic do stracenia dlatego zycze wam powodzenia, trzeba miec marzenia i je realizowac, poki jestesmy mlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
ze znajomymi to jest tak, ze jak wyjadą za granice i cos osiągną, to o znajomych w Polsce zapominają, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
myslałam, zeby moze pojechac do hiszpanii lub włoch zrywac owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jade w ciemno do
Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
sabadiaa: a ciebie jaka praca interesowałaby? w jakim charakterze? jakie masz wykształcenie? ja mam srednie ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
z tymi znajomymi to prawda.. to smutne.. jestesmy chyba jedynym narodem, ktory na obczyznie sobie nie pomaga.. Ja myslalam, zeby przejrzec jeszcze oferty w urzedzie pracy. Ewentualnie isc do jakiegos biura... ale nie moge sie jakos przekonac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
dziewczyny a pracujecie gdzies czy jestescie bezrobotne? bo ja szukam pracy ale zarobki okło 1.000 zł, a za granicą mozna zarobic nawet do 1.000 euro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Ja tez mam srednie. Powiem szczerze, ze przyjme kazda prace jak mi zaoferuja. Moge sprzatac, pracowac w fabryce. Cokolwiek na poczatek jest dobre, byle nie wyjsc na glupka i po miesiacu nie wrocic z podkulonym ogonem. A na pewnie w miedzy czasie szukalabym czegos lepszego. Mam 23 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZNA TEZ PRACOWAC W POLSCE
ZA NIECAŁE TYSIĄĆ ZŁOTYCH JAK KTO CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
ja sie troche boje, bo nieznam dobrze jezykow obcych, słyszałam historie ile polakow pojechało do anglii i są bezdomni, koczuja na dworcach, albo pracują za darmo, bo pracodawcy im nie wypłacają pieniedzy. i jeszcze trzeba byłoby znalesc mieszkanie na wynajem, a jak je znalesc jak sie nie umie jezyka i z czego za nie zapłacic jesli sie jeszcze nie znalazło pracy, a za co kupywac jedzenie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
chciałabym ale sie boje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
pewnie bysmy pracowały jako sprzataczki albo na zmywaku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Na pewno dobrze byloby miec jakas gotowke, mieszkanie mozna wynajac wspolnie - beda mniejsze koszta, angielski... jest to jakas bariera, ale nie az tak duza. Dogadac zawsze sie idzie, nawet za pomoca rozmowek polsko angielskich :) Najwazniejsze jednak jest to czy jedzie sie w ciemno i szuka na wlasna reke, czy korzystasz z jakiegos biura itp... Chyba takie biura przemawiaja do mnie najbardziej. Czytalam o tym z linku, wydaje sie okej. Ale poszukac innych nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
ooooooooooooooooooooooooo ---> od czegos trzeba zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikess
ja jestem w tej chwili we wloszech, ale muszę zmienić miejsce bo jestem tu ze swoim ex, stwierdziłam ze sprzedaje chyba wszytsko co mam w polsce i pierdziu zostaje we wloszech, nie mam innej pracy wiec musze zaczac wszystko od nowa, nie boje sie wyzwać, język włoski do uszlachetniania (ogólnie rozmawiam bez wielkich problemów), nie wiem jeszcze gdzie ale mam w razie czego coś tam na koncie, poza tym inne zabezpieczenia w postaci auta i własnego mieszkania w polsce, poza tym znam realia włoskie i co się z czym je. Mam 30 lat. Szukam kogoś kto chciałby wyjechać ze mną, ale oczywiście ten ktoś musi sobie jakoś w miare radzić nie żebym sie opiekować kimś miała czy utrzymywac. Jakaś osoba taka z głową na karku bo jak mam z kimś na początek mieszkanie dzielić to musimy ze sobą wytrzymywać. No i żadna "panienka" heheheh co chciałaby tyłkiem zarabiać... jak coś to piszcie na natikess@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
a gdzie szukac takich biur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×