Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candygirl25

czy są chetni zeby wyjechac w ciemno gdziesza granice

Polecane posty

Gość sabadiaa
natkies a jako kto tam pracowalas i jakiej szukasz teraz pracy? Jak wyjezdzlaas do Wloch znalas chociaz troche ten jezyk? Czy wszystkiego nauczylas sie tam - bedac na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
ooooooooooooooooooooooooo --->> a skąd jesteś?? Wystarczy wpisac w googlach i zobaczyc czy jest w naszej miejscowosci lub gdzies w poblizu takie biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
a nie chciałybyscie pojechac do włoch lub hiszpanii na zbiory owoców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Wlochy... kurcze ja sie tyle naczytalam o tych obozach pracy, ze mam wiele obaw, ale... gdyby nie znalazlo sie nic innego, to bym pojechala. Nie boje sie ciezkiej pracy, a wiem, ze zbiory owocow to zajebista harowka.. Kiedy sie zaczynaa takie zbiory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
no ja tez z dolnego slaska mi obojetnie do jakiego kraju i w jakim charakterze praca tu w polsce mozna znalesc prace za około 1.000 zł, a ja klepie biede, nie mam nawet tel komurkowego, ani aparatu cyfrowego i kazdy sie dziwi, ciuchy mam od kolezanki i kozystam takze z komputera kolezanki chciałabym zarobic troche wiecej niz 1.000 zł samo wynajecie mieszkania kosztuje około 1.000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
nie wiem jak we włoszech, ale wiem ze na zbiory truskawek do hiszpani znajoma juz pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
ooooooooooooooooooo ja mam troche podobnie, moze nie az tak ale troche i dlatego trzeba cos wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
A powiedzcie jeszcze kiedy chcialybyscie jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermeo
Nie wyjezdzajcie do Wloch, tam niedlugo bedzie gorzej niz w Polsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
poszukajmy w internecie moze beda jakies oferty pracy a na ile chciałybyscie pojechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikess
we włoszech w biurze, w polsce miałam lepszą pracę. Wiem że w polsce znajde dobra prace, ale teraz to juz chce tu zostac. Mam wyższe wykształcenie. Pracy sie nie boja, na początek tez złapie to co sie da, z tym że ja myślałam o jakiejś knajpie, pubie, a potem powoli do przodu. Ogólnie jestem samodzielna. Języka sama się uczę. Szukam jakiejś dziewczyny z którą będziemy się wspierać i która wie czego chce, raczej starsza niż młodsza, nie to żebym coś miała do 20latek ale ja nie chce mieszkać z kimś kto tylko imprezować chce a jak są rachunki do płacenia to panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
obojetnie, byle byłoby z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
oooooooooooo -->> super, z kims zawsze razniej. Okejj laski szukajmy ofert i wklejajmy linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra napisze wiecej o holandii: jeli jedziesz przez AB to placisz 100-150 euro za mieszkanie (taniocha)...jak masz powyzej 21 lat zarabiasz 6,30 na godzine...placisz jeszcze z tego ubezpieczenie 60 euro miesiecznie. liczac tydzien pracy 40h,wychodzi 260 na tydzien,wiec kolo 1050 na miesiac (niewiele tak naprawde,ale praca przez biuro jest slabo platna)...na jedzenie duzo nie wydasz..mozesz 700-800 euro miesiecznie odlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
jak sie cos znajdzie to mozna jechac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikess
no ale we włoszech tez rózowo nie jest, ja wiem ze sobie dam rade ale nie ma co liczyć, że przy przekroczeniu włoskiej granicy będą sie w kolejce do was ustawiali... ale ogólnie nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
no to czyli lepiej szukac pracy przez biuro czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
Chyba przez biuro, jest pewniej. No i czesto placa za przejazd, a pozniej to odciagaja z wyplaty... Ja ciagle w necie natrafiam na to ogloszenie, ale juz chyba sie spoznilysmy :( A brzmi calkiem dobrze http://www.siela.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
no oferta pracy była fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka83
mam kilka pytan do natikess: jestem zainteresowana, mam prawie 26 lat w jakim charakterze chciałabys znalesc prace? w jakim miescie we Włoszech? czy łatwo byłoby znalesc prace jesli nie umie sie jezyka włoskiego? umiem troche angielski, pracowałam jako opiekunka do dzieci i w barze mam głowe na karku i nie w głowie mi imprezy, takze o to nie musiałabys sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirl25
no to jak ktoras znajdzie cos konkretnego to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikess
sylka83 w tej chwili jestem w mediolanie, ale mogę sie przenieśc w każdy inny rejon, tam gdzie praca, ale raczej północne włochy. Praca jaka sie znajdzie na początek bo żyć trzeba ale docelowo to już mam wymagania, ale to kwestia kilku lat. Jest duzo ogłoszen w internecie o pracę. Także dla obcokrajowców, no ale trzeba się nie bać. Na początek moze nie byc łatwo ale sie ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikess
ogólnie żyję raczej w trybie w tygodni praca a jakies wyjscie to w weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce mozna zbierac w europie caly rok prawie,w kazdym kraju jest cos innego,w grecji pomarancze zbieraja jakos w lutym,winogrona ,mandarynki itd,itp..... mlodzi ludzie prawie z calego swiata robia tak co roku od dawien dawna,heheheh.....a przy okazji zwiedzaja ,spia na plazach..... zawieraja znajomosci....ehhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka83
kurde, chciałabym pojechac, no ale są obawy czy bedzie praca, szczegolnie jesli sie nie zna jezyka. Ile tam płaci sie za wynajecie mieszkania? drogo tam jest ogolnie? A Ty jak tam pojechałas napoczątku to jak sobie poradziłas? bez jezyka pracy sama szukałas? najpierw miałas jakąs dorywczą prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
sabadiaa to co znalazłas to fajna oferta pracy, tylko ciekawe od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikess
ja szukam osoby zdecydowanej, zarobki najniższe 900 ilestam na reke euro, nawet nie wiem dokładnie. Na poczatek jakaś praca dorywcza a zreszta trzeba łapac co jest, trzeba miec jakies oszczednosci bo różnie to moze byc. Ceny wynajmu mieszkać różne, teraz mam jakies 90 metrów + ogródek, płace 600 euro, troche mi drogo wychodzi jak sama jestem. Ale mozna znalesc juz na 300 euro no ale klasa mieszkania tez nizsza. Jestem 20 km od mediolanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka83
do natikess: chciałabym pojechac, no ale są obawy czy bedzie praca, szczegolnie jesli sie nie zna jezyka. Ile tam płaci sie za wynajecie mieszkania? drogo tam jest ogolnie? A Ty jak tam pojechałas napoczątku to jak sobie poradziłas? bez jezyka pracy sama szukałas? najpierw miałas jakąs dorywczą prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabadiaa
No wlasnie nic nie pisze. Mozna zawsze zadzwonic i sie zapytac. Ja jeszcze pozniej czegos poszukam i tutaj zaklikam. A teraz zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×