Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candygirl25

czy są chetni zeby wyjechac w ciemno gdziesza granice

Polecane posty

Gość minni
i co, ktos z Was wyjechal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliezer
no dobra. to Panowie ( jesli dobrze wyczułem ) zgadamy się i jazda!może Dania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal26
jesli szukacie jeszcze 2 osob to dajcie znac..uderzamy w ciemno na dniach..myslelismy o holandii ale sie mozna jeszcze rozeznac.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
Znam jedną dobrą ofertę. Piszcie na adres: mail.praca@wp.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) jestem zainteresowana wyjazdem na winobranie do Francji i proszę o jakieś konkretne informacje, również o kontakt osób, które również myślą o wyjeździe w tamte strony. Zawsze raźniej w kilka osób:) Poproszę o namiary na jakieś biura pośredniczące.Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona kaczogrodem
Witam mam trzydziestke skończona, wykształcenie całkiem całkiem ale coż nie mam pleców i ukladów, mam za to doświadczenie w pracy w anglii i cheć zmiany zmiany czegos w swoim życiu a mianowicie zaczęcia go w godziwych warunkach. rok temu wrocilam z anglii z nadzieją ze moze cos tu sie zminiło, guzik, człowiek sie łudzi a czas leci. Rok zyje na tzw. jałmużnej pensji i szlak mnie trafia. szukam ludzi najlepiej z warszawy lub okolic, ktorzy podobnie jak ja mysla o wyjeździe na stałe, może być Hiszpania, Holandia cokolwiek, ja angielski znam w miare komunikatywnie, ale wiem tez że jak człowiek chce to sie zawsze dogada. pozdr dla wszystkich załamanych tym krajem. mail: shariha@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena i mirek
Witajcie,szukamy pracy najlepiej przy jabłkach w holandii,byliśmy na zbiorach trzy lata temu nie było żle ale plantacja już nie istnieje ,może ktoś pomoże załatwić prace,nie chcemy nic za darmo jesteśmy w wieku 37 i 40 lat moj emeil marzenab10@wp.pl pozdrawiamy i czekamy na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia324
tez bym pojechala, najlepiej hiszpania, anglia, ale jestem jeszcze w trakcie studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee...
jak ktos chce jechac i jest zdecydowany, jest z wrocka lub okolic pisac 5230267 mam w planach Holandie we wrzesniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumua
hej jak chętny na dniach w ciemno, najlepiej grecja to pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooooo
tez chciałabym gdzies pojechac szukac pracy, nawet w ciemno, np Anglia, Irlandia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaska
Hej, ja bylam 2 razy w Irlandii ( Dublin) podczas wakacji, wszystko musialam zalatwiac sama - dokumenty, mieszkanie, prace oczywiscie.. jak macie jakies pytania .. chętnie pomogę. W tym roku obroniłam się i narazie szukam pracy w kraju, ale coraz częściej mysle o wyjezdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirlooooo
jezeli są chetni na wyjazd w ciemno do Anglii, Irlandi lub Francji to pisac: gg 11215487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candygirloooo
olaaaaaska napisz cos wiecej, jaksobie poradziłas? byłas tam sama czy znałas kogos? jechałas w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiano20081986
hej planuje wyjazd za granice szukam towarzysza ( towarzyszki) kto by się pisał?? we dwoje zawsze raźniej. bylem juz w londynie kilka razy i wiem mniej wiecej co gdzie szukac piszcie na adres ecc.damian.berek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damiano20081986
ecc.damian.berek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam udział w zespołowej grze w lotto, gdzie można wielokrotnie zwiększyć swoje szanse na wygraną. w mailu podam szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recoil131313
Hmm... Witam. Również jestem zainteresowany pracą za granicą; Polska to dziwny kraj, co chyba każdy potwierdzi. Mam 30 lat, wykształcenie wyższe, obecnie pracuję w handlu na stanowisku przedstawiciela handlowego:D od pięciu lat w tym samym burdelu; zajeżdżam swój samochód już chyba dla idei bo pensja słaba - prowizje z roku na rok coraz to słabsze; natomiast opłaty ciągle idą w górę. Nie rozwijam się; mimo stażu lat popadam w marazm, ubożeję. Języka angielskiego uczyłem się łącznie z 10 lat, od pięciu lat jednak cisza; myślę jednak; iż nie miałbym problemu z dogadaniem się. Interesuje mnie praca w Holandii; w GB oraz w Norwegii; najchętniej w budowlance; choć nie mam doświadczenia w tym zawodzie, to czasem majsterkuje; robię gipsy w domu i generalnie jestem osobom pracowitą i chętną do nauki. Jeśli nie budowlanka, to ja wiem - jakaś produkcja; mniej chętnie patrzę na prace sezonowe, gdyż marzy mi się stabilna praca na Zachodzie :) Obecnie zastanawiam się nad dotacją do własnej działalności w Polsce; rozważam również wyjazd na Zachód, który pozwoliłby mi sfinansować sprzęt, który jest mi potrzebny do mojego przedsięwzięcia. Myślę również; by z tą działalnością wyjść poza granice, a mianowicie by świadczyć usługi poza naszym "pięknym" krajem, bo na tego typu usługi jest popyt ale to już dalsza przyszłość. Nie wykluczam też pozostania poza granicą, gdyby były ku temu warunki. Zastanawiam się; czy warto wyjechać przez agencje pracy; których w Polsce jest pełno; mam świadomość tego, że strasznie łupią pensje, ale co więcej?? Ktoś tak wyjeżdżał, ktoś może coś ciekawego polecić?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarus
możecie coś polecic??mam 22lata szukam szybkiego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano20081986
wyjezdzaj w ciemno np jesli chodzi o anglie to w londynie na hamersmith masz cos co nazywaja sciana paczu na poczatek dobry start, grosze placa ale codzien potrzebuje ktos ludzi do pracy a pozniej samo idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martatak
Po co w ciemno? Nie lepiej poszukać coś w Polsce jeszcze? Wiadomo, że to da słabsze efekty niż szukanie pracy na miejscu ale spróbować zawsze można. Jeśli ktoś szuka pracy np w Danii to można wejść na www.pracadania.blogspot.com tam są linki do stron agencji pośrednictwa pracy i pracodawców. Nic tylko wysyłać cv. Może się uda... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.szukam osoby z Małopolski Nowy sącz i okolice która wybiera sie na zbiory do Francji lub Danii. mam 24 lata i chętnie bym sie z kimś zabrał. za to mogę odpalić pewną kwotę z wypłaty!!! nie pije nie pale. mam prawko pisac na gg 47321456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mam dwa miejsca, może trzy do pracy we francji od stycznia na kilka miesiecy szukam osób w wieku 25-35 l bez nałogów. praca płatna 9e za 1h zakwaterowanie na miejscu. jezyk może byc kom. angielski lub oczywiscie francuski, ale to nie warunek. osoby najlepiej z lubelszczyzny lub mazowsza. wiecej info romel8(małpa)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę w ciemno wole umrzeć w milszych warunkach.p********e sie wszyscy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę w ciemno wole umrzeć w milszych warunkach.p********e sie wszyscy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×