Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kopytkowa

UDAJĘ ORGAZM -BO GO KOCHAM!!!

Polecane posty

od 1,5roku jestem ze wspaniałym facetem,z nim straciłam dziewictwo i naprawdę sie zakochałam. tylko,że mam problem,problem z którym nie umiem sobie poradzić.Sypiamy ze sobą z 9miechów,a ja ani razu nie miałam z nim orgazmu,ani razuu....:( facet się stara,jestem odpręzona,zajmuje się mną.... porazka straszna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna idiotka
Nie gniewaj się ale już tyle osób trąbiło, że nie ma nic głupszego niż udawanie orgazmu, a Ty swoje :O Robisz krzywdę jemu i sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bylam z facetem 7 lat i nie
mialam ;( ale on sie nie staral ;( jak sie masturbowalam, to za kazdym razem, po kilka pod rzad z obecnym facetem tez :) czy sama umiesz dojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
wybacz, ale ja po takim czyś nie miałbym do Ciebie szacunku i tu nie chodzi o kochanie tylko o szczerość. Cały czas czułbym, że Ci nie dogadzam i nie wiem czy wytrzymałbym to. Moim zdaniem to jest najgorsza rzecz jaką możesz robić swojemu mężczyźnie, nawet zdrada nie jest taka obrażająca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez udaje orgazmy
i co w yym złego? czasem mam orgazm a czasem nie. Niech mu bedzie przyjemnie....ze daje mi tyle rozkoszy, bo daje a ze nie zawsze mam orgaz....mniejsza z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
zlap go za ręke i pokieruj idiotko , a nie udawaj .GDy jest w zlym punkcie to badz cicho , a jak osiagnie wlasciwy , to zacznij jeczec . MOze to go nakieruje jak ma lizac ci cipe? Nie kazdy facet wie co i jak ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniak moze Ty udajesz
ha ha, ale mnie bys nie oszukał:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyert
kazdy facet udaje ze kocha , zeby miec seks , a w rzeczywistosci to chodzi nam tylko o wasze ciała.. Obojetne nam z kim to robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ha ha ha
chłopczyku ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×