Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princess***

Zapalenie pecherza

Polecane posty

hej. mam pewien problem.5miesiecy biore tabletki yasminelle.od jakiegos czasu zaczal bolec mnie pecherz.bralam tabletki ziolowe antybiotyki stosowalam nasiadówki z rumianku.i jest to malo skuteczne.czy jakas dziewczyna miala podobny problem??czy to moze byc od yasminelle??prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomina niezalogowana
Odstaw tabletki jak najszybciej :) Są bardzo szkodliwe :) Naisadówki stosuj co dwie godziny po 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a współżyjesz? bo wstępujące od dróg rodnych zapalenie dróg moczowych jest dość częste przy początkowym współżyciu lub przy zmianie partnera. organizm się musi przystosować do nowej flory bakteryjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze po stosunku nie idziesz sie odrazu wysikac i bakterie sie namnazaja najlpiej pojsc do toalety i zaraz sie umyc po stosunku, wtedy mniejsze ryzyko , jak masz taki problem to do lekarza furagin pomaga bo wyplukuje wlasnie bakterie z cewki moczowej, byc moze te tabletki Ci nie sluza, ja stosuje yasmin umnie sa one moczopedne i zawsze kilka dnie przed skonczeniem opakowania czesciej oddaje mocz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo :( biore Mercilon. Z facetem kocham się dość często, to mój pierwszy partner seksualny. Moje problemy pojawiły się jakiś czasu temu.Brałam leki(furagin,urosept) przestawałam brac, miesiąc dwa - wraca spowrortem. Tydzien temu tak mnie złapało że szok, płakałam , nie mogłam wogóle zrobić siku, wszystko mnie piekło tam na dole, byłam u gina - nic mi nie dolega według niego, poszłam do lekarza ogólnego,lekarka przepisała mi antybiotyk, kazała brać urosept, oprócz tego biorę również tabletki żurawinowe. Najgorzej jest raro,wstaje ide do łazienki, i nie moge zrobić siku, kapie ze mnie po pare kropli przy czym piecze to niemiłosiernie :( po seksie jest to samo-pieczenie :( lekarka mnie spytała czy mój facet miał robione badania,bo być może to on jest na coś chory i mnie zaraza,przez co ja cierpie. Jak mu o tym powiedziałam, to on stwierdził że jest zdrowy. wogóle straciłam już ochote na seks :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociczkaa ja mam identycznie jak Ty.ost mialam taka noc ze plakalam caly czas chcialam jechac na pogotowie ale co im bym powiedziala?boli mnie pecherz?kiedys mialam furagin to dzialal ale tez mialam miejsze bole.moj partner sie skarzy ze nie chce sie zbyt czesto kochac.a urosept to nie jest antybiotyk i nic nie pomaga bralam tez urosla tez nie pomaga nasiadowki pomagaja tylko wtedy gdy nad nimi siedze.juz nie weim co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moja ginekolog powiedziala, ze wazne jest aby po stosunku pojsc do toalety i sie wysikac, pozniej umyc jak nie ma takiej mozliwosci to chociaz uzyc te husteczki do higieny intymnej, ja tak robie od poczatku jak zaczela wspolzyc, mojego partnera tez prosze o przestrzeganie higieny, moze plyn do higieny intymnej lactacyd wam pomoze on ma kwas mlekowy i wzmacnia ochrone przed pakteriami,mi bardzo sluzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myje sie hehe i wlasnie kupilam sobie plyn z ziaji zobaczymy czy bedzie dobry tez ma kwas mlekowy robilam tez badanie moczu i nic tam nie wyszlo.bez gina sie nie obejdzie.predzej umre.a znacie masc clotrimazolum??a myslicie ze jak sie ma zapalenie pecherza mozna wspolzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakas masakra mialam ze 3 dni spokoju uprawialam sex poszlam sie umyc chwile po zaczal bolec znowu.wykonczyc sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore antybiotyk Nolicin, do tego biore sobie jeszcze Urosept i te tabletki z żurawiną robiłam badanie ogólne moczu i posiew, mam wyniki w domu,ale nic z tego nie rozumiem,pojutrze ide do lekarza. clotrimazolum- o tej maści słyszałam,ze jest wypisywana w przypadku grzybicy. princess*** -musisz iść do gina,on zrobi Ci badania,cytologie,być może masz jakaś infekcje, ja byłam u gina niedawno i wyniki cytologii mam dobre,jedyne co wynalazł to mała nadżerka :/ badanie moczu też robiłam z jakiś miesiąc temu-nic nie wykazał, zrobiłam kolejny raz przedwczoraj i się okaze może co mi jest do tego wyniki posiewu i do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyno TY jestes mna??ja tez mam mala nadrzerke..cytologie nie dawno robilam..bylam w zyciu u 3 ginkow i zaden nie zasluguje na moje zachowanie a zwlekam tak z tym gina bo sie przeprowadzialm do innego miasta i nie wiem gdzie tu co jest:/ dziwie sie bo ja dbam o higienie po stosunku jak nie moglam sie umyc to mialam te husteczki nawilzajace i tyle sposobow wyprobowalam ze masakra.ja mam bactrim cos takiego i nospe forte mi przepisala.mowie z 3 dni mnie nie bolalo bylo git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej moze bez kitu cos nasi partnerzy maja;/ moj pojdzie do lekarza!!!za bardzo to boli zeby to moc zniesc.wlasnie wiecej kobiet na to choruje.ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego też musze wysłać do lekarza, ale on mi mówi że jest zdrowy, ale badań nie robił,oddaje honorowo krew, gdyby był na coś chory to lekarz nie zezwoliłby mu oddawać krwi,już sama niewiem ale pierwsze pytanie jak weszłam do lekarki i powiedziałam o co chodzi to było: kiedy byłam u ginekologa i czy mój partner jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to koniecznie musze poszukac jakiegos dobrego.jestes moze z 3miasta lub okolic??a jak moga partnera zbadac??;/ co mu beda robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jestem ze Świętokrzyskiego. a co mu bedą robić to nie mam zielonego pojecia, nie znam się na tym :/ ale mój luby miał też jakiś czas temu robione badanie moczu i wyniki miał dobre, wiec niewiem skąd sie bierze ta nawracająca dolegliwość u mnie :( dbam o siebie, z gołymi nerami nie chodze, ubieram się ciepło, stosownie do pogody a tu takie akcje.. sprawdzam własnie swoje wyniki badań: mam w moczu azotyny, co wskazuje na zakażenie układu moczowego,leukocytów też mam za mało. czekam jutro na wyniki posiewu i pędze do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie wyniki: Glukoza - norma Bilirubina w moczu - ujemny Ciała ketonowe - ujemny Ciężar właściwy - 1.025 pH (m) - 6 białko (m) - ujemny ?? Urobilinogen - norma Azotyny - dodatni Krew - ujemny Leukocyty - ujemny nabłonki płaski : pojedyńcze w polu widzenia krwinki białe : od 2 do 4 w polu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminelle zawierają środek moczopędny, mogą zwiększać parcia i powodować częstomocz. A ponieważ tabletki generalnie powodują, że użyję ulubionego potworka medycznego, "ścieńczenie" śluzówek, to i o podrażnienie łatwiej. A osoba, która używa mojego nicka, niech się nie ośmiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie moze czy jak sie odstawi tabletki to pecherz od razu przestanie bolec??bo teraz mam przerwe 7dni w braniu bo czekam na okres i wlasnie mnie boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej czytalam na jednej ze stron ze dziewczyne dwa lata bolal pecherz i nie mogla normalnie sie wysikacco gorsza moj chlopak juz sie wkurza na mnie bo mysli ze nie chce sie z nim kochac!!kto z takim bolem by wytrzymal:( ehh.strasznie jest.zarejestrowalam sie do ginka juz i zobaczymy jak to dalej sie potoczy modle sie tylko zeby nie zaczal bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×