Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

--która bizuteria ładniejsza?-----

Polecane posty

Gość aagaa24
mi zdecydowanie bardziej porobaja sie perly, ale zalezy co bardziej pasuje do ubioru :) no i jesli to na slub to gdzies (chyba nawet na kafe) czytalam, ze perly oznaczaja lzy... no chyba, ze nie wierzy sie w takie przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
akurat zabobonna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiax161
ta druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ja uwazam ze perly do sukni slubnej wcale nie pasuja.i to prawda ze oznaczaja lzy.to nie wymysl.zamiast posluchac madrych starszych od siebie robicie jak wam sie podoba a potem zycie sobie spierdalacie...zal mi was dziewczyneczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
to mi jest zal Ciebie, skoro uwazasz, ze zmarnuję sobie zycie przez perły :D rozbawiłas mnie. Dla mnie to żałosne. mam większe problemy niż zastanawianie się, co oznaczają perły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
kto wie czy ja nie mam wiekszych=[jestem prawdopodobnie 2 razy starsza niz ty dziecko wiec nie madrz sie bo osoby starsze wiedza jednak lepiej bo troche przezyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
no to wspólczuję, jesli zmarnowałas sobie zycie perłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prawdziwe perły, sztuczne się nie liczą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnlenka
ja zachwycam się biżuterią z białejmagii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
[zgłoś do usunięcia] ihaha no to wspólczuję, jesli zmarnowałas sobie zycie perłami nie tyle perlami ile swoja choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinkaa_mia
Mi osobiscie bardziej podobają sie perły, ale i ta pierwsza ładna... Tylko nie zakladaj tego wszystkiego bo kolczyki naszyjnik i bransoletka to za duzo ... ja bede miec tylko kolczyki z perłami i pierscionek zareczynowy no i we włosach jakąs srebrną spinkę i nic wiecej bo co za duzo to nie zdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak, perly spowodowaly ze zachorowalas. Radioaktywne byly? rakotworcze? zatrute? po prostu pechowe? To ja ide zatluc mojego kota bo czarny jest a codziennie kilka razy przecina mi droge. Wiecie ze wiara w przesady, zabobony, horoskopy, wrozby itp gusla jest grzechem wg religii katolickiej? Zakladam ze 90% na tym forum to katoliczki, w koncu malo ktora bierze slub cywilny wiec przemyslcie w co wy naprawde wierzycie. PS perly ladniejsze, te krysztalki wygladaja odpustowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×