Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misqus

zamiast seksu

Polecane posty

Gość misqus

jestem dziewicą i mam stałego chłopaka. nie chce na razie uprawiać seksu, więc prosze o radę, co mogę robić, by bylo miło i przyjemnie, a jednak nadal zachowac czystośc. gdzie go dotykać? i chcę zauwazyć, że jakos robienie loda na razie mnie przynajmniej nie interesuje. a! i nie mam 12 czy 16 lat, tylko 21, jestem po prostu niezbyt doswiadczona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misqus
moze zle się wyraziłam. chodzi mi żeby jemu było przyjemnie, a nie że od razu seks. mam zamiar to z nim robic, ale za jakis czas, nie jestesmy ze soba jakoś długo, po porstu czuję że juz czas, mam ogromne potrzeby, pragne go, a nie chcę wyjść na łatwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misqus
Ok, napiszę wprost - mam ochotę zostać dobrze wyjeebana, ale nie wiem, jak mu o tym wprost powiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa. nie chcę wyjść na łatwą, ale już popieścić go to chcesz. To przecież się kupy nie trzyma. Jak będziesz się sztucznie hamować, to facet sobie pomyśli, że masz jakieś zahamowania, kompleksy, że jesteś aseksualna, że nie lubisz seksu, no i się nie zaangażuje. Jak oboje tego chcecie, to zabezpieczyć się (!) i dawaj! Życie jest zbyt krótkie, żeby sobie odmawiać przyjemności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misqus
A sądzicie, że jak stracę cnote analną, to będę mogła iść do ołtarza w białej sukni ślubnej? Bo chciałam o to zapytać księdza proboszcza, ale troszkę się wstydzę...:( Bo w pupie nie ma chyba żadnej błony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misqus
ja pierdole, nie można juz wlasnego nicku wymyslić? nie, nie chę byc dobrze wyjebana, i nie chce iśc do oltarza w biąłej sukni. dzięki za rady, ale nie do konca chodzi o to, by się hamowac itd tylko że ja nie wiem co facetowi sprawia przyjemność, mam jakies odruchy, że niby wiem co zrobic, ale nie do końca, i po porstu nie chcę sprawić żeby go bolało czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misqus
Słyszałam, że faceci szaleją wręcz za OZP - napisze mi ktoś, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiiiiiiiij
jak chces czystosc zachowac to o doykaniu sie tez nie ma mowy!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daj se siana
buheheheheheheheheheeeeheheheheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca wszystkiego
OZP to Oralne Zagryzanie Penisa, ale w Twoim przypadku to odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz zachować czystość
myj cipke 5 razy dziennie, a OZP to : Ogólnopolskie Zrzeszenie Pszczelarzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×