Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobiety o minetkach

tyle jest pytań jak zrobić loda, a co z minetką?

Polecane posty

Gość kobiety o minetkach

mam pytanie do kobiet. jak najlepiej zrobić minetkę żeby było Wam dobrze? tzn czy wstarczy samo lizanie, zataczaie kółek, lizanie wzdłóż warg, lekke kąsanie, zasysanie, czy lubicie w trakcie czuć paluszek w środku? prosze o wypowiedzi kobiety, ale licze sie z wpisami wredniaka i ayrona bo jako cipy pewnie mają coś do powiedzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zrobić dobrze minetke żeby kobiecie było dobrze Czy to jasne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca wszystkiego
a co do minetki nie ma pytań amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak kuwa Ty jesteś kuwa cipa?? czy cip do kuwy wrednej nędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała klaczka
Ja nie cierpie jak mi siedzi jęzorem cały czas na łechtaczce. Jego boli język a mi to nie sprawia aż takiej przyjemności, wolałabym trochę lizania, trochę kąsania i całowanie ud samymi wargami. Wkłada palce, ale on pracuje fizycznie i ma pocharatane te paluchy a to boli. Nie lubię seksu oralnego chociaż on mnie ciągle namawia. I chyba sprawia mu to dużą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
Rada nr 1 - koncentruj się łechtaczce. okolice też mogą być delikatnie lizane.osobiście nie lubię kąsania i zasysania. Rada nr 2 - jeśli jeśl do orgazmu już niewiele brakuje NIE PRZESTAWAJ lizać :) to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z...
dwudziestoparolatka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Tea.
Moj chlopak NIE LUBI tego robic. Nie chce sie przyznawac ale widze, ze go to meczy, po jakims czasie go boli jezyk i rece od podpierania. A ja inaczej orgazmu nie osiagne. Zazdrosze dziewczynom, ktorych mezczyzni to lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaa
Ja lubie szybkie ruchy jezykiem w poprzek lechtaczki, nie musza byc bardzo szybkie, wazne zeby byly miarowe. Jesli zasysanie to z wyczuciem - to bardzo przyjemne ale wiekszosc facetow robi to zbyt mocno i sprawia bol zamiast przyjemnosci. Przed orgazmem docisnac jezyk, dwa paluszki do pochwy i masowac przednia scianke. tyle:) I najwazniejsze nie przestawac w najlepszym momencie bo sie wkurzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaa
No racja:) Za to faceci maja tez inny potencjal do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech lize ale jak nie ma sił moze paluszkiem pomoc..i jak jez jestem bardzo mokra...to dobrze zeby wsadził 2 paluszki.i obcierał nimi moja przednia scianke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as jaaa
nienawidze kąsania ani zasysania, bo to mnie poprostu boli zamiast sprawiac przyjemnosc:o i jak ktos wyzej napisal to tak udami moglby sie facet dluzej zajmowac i moglby je delikatnie kasac bo jest to mniejcce juz troszke mneij wrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lizanko
z paluszkiem czy z wibratorem, co lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ztego ze był
musisz zawsze wszystko spieprzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona
właśnie tak fajnie się to czyta ... no i co że był może byś jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Zapytaj dziewcyzny,neich da ci pare rad ;P Ja jak uslyszlaam,ze moj chlopak ma ochote na minetke, to napisalam mu 2 dlugasne smsy,w ktorych wszystko 'erotycznie' opisalam ;) Poza tym przeczynaj wszystko co jest w necie o minecie (;p) to tez da ci jakie-takie pojecie. Trzeba mowic o tym,co sie lubi,bo niby skad facet ma to wiedziec? A potem narzekacie,dziewczyny.. Moj chlopak doprowadza mnie tez do niezlego orgazmu samym masowaniem cipki przez majteczki,chociaz,oczywiscie,nauczyl sie dopiero z czasem.Ale z razu na raz byl coraz lepszy! Na poczatku nie wiedzial,ze to miesjce jest az TAKIE wrazliwe, dopiero jak mu troche podpowiedzialam,to zaczal po prsotu delikatnie gladzic moje majtki.. (Moim zdaniem to wazne,zeby nawet przed mineta pobudzic troche cipke 'na spokojnie').. na innej czesci ciala byloby to prawie niewyczuwalne,ale tam..zapewnialo mi coraz wieksze podniecenie. Jak juz sie troche pobudze,to zaczyna jezdzic reka po calej cipce,a potem ustawia reke tak,by srodkowy palec byl w okolicach wejscia do dziurki i zaczyna miarowo uciskac.. Po kilku minutach takie czegos straasznie mi cipka nabrzmiewa i cala az ciekne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbyymm bardzo
mieć cipke i poczuć to co wy dziewczyny czujecie, ale niestety jestem facetem :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×