Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetka_jarmen

Prawie wszystkie faceci mają fioła na punkcie przeszłosci seksualnej kobiety ?

Polecane posty

Gość
malutka22222 => Ech młoda, jaka ty jeszcze naiwna jesteś. Jeśli facet nie znajdzie sobie dziewicy, to zakłada, że jego baba kłamie i zdradza ją profilaktycznie ciągle szukając lepszego egzemplarza, równocześnie, żeby nie tracić pożytków, okłamując obecny :D Ale jak się spotyka prawiczka, albo pierdołę (albo jedno i drugie) to wszystko można mu wmówić. I sprawić, że się cieszyć będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie klamstwa właśnie rzadko kiedy wychodzą:P Tak więc niech się panowie nie pocieszają, że to może wyjść, bo z reguły jest odwrotnie. Ale wiem, że wy musicie się pocieszać, że takie klamstwa nie przejdą, no bo który facet mógłby pogodzić się z tym, że będzie okłamywany przez całe życie i to jeszcze w tak ważnej dla niego sprawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot Behemot----a dziwki tez zaliczasz do swoich zdobyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spis tematów
Tak to prawda i paranoja :D:P Faceci jak zwykle okazali się słabi i zakłamani :P Sami maja prawo do bujnej przeszłości a my powinnyśmy byc zawsze dziewicami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => bolesny cios w ego, nie? Ktoś Ci mówi, że masz średniourodziwego i średniorozgarniętego faceta... :P Prawiczek4life => Nie dla psa kiełbasa. Ale pisoenkę ci zadedykuję :P http://www.youtube.com/watch?v=YyxnEKTjhj0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie rozumiałem tego kultu dziewicy kocie;)....z resztą za bardzo ludzi z jednej strony lubię, a z drugiej nie ufam żeby byc w klubie zwolenników dziewic....takze nie kazdy facet zakłada i zdradza profilaktycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot Behemot--jakie ego człowieku. Ja Ci pisze ze znalezc kogos na seks to 5 min szukania,a Ty sie chwalisz ze miałes ....x panienek ja miałam tylko 1 w łóżku tej wersji sie trzymam od 15 lat:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot...hehe koty mnie sa zaliczane do najmadrzejszych stworzen ;) Ale co ja bede tlumaczyl PS. Daj namiar na diler'a tez chce troche :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
malutka22222 => ja się nie pocieszam, ja *Sami* => Za seks nie płaciłem i nie płacę, choć co wie co będzie kiedy będę miał 70 a młodego ciała się zachce :P Poza tym, zdobycz? Zdobyczą jest laska jedyna w swoim rodzaju, z którą mężczyzna się ożenił, a te co dostarczają seksu to tylko... obsługa hotelowa, że się tak wyrażę. Spis tematów => możesz mnie zwać słabym, grunt, żeby było po mojemu. prawiczek i kropka 1987 => Ano masz pecha. Z dedykacją: http://www.youtube.com/watch?v=iC-8ynbv7q4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja przede wszystkim nie mógłbym się pogodzić z tym że mam dziewczyne, która okłamuje mnie przez całe zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej Kocie nie rozumiesz:O Wystarczy być młodą głupią napalona by z Tobą być? ale wyzwanie dla kobiet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawiczek4life => poniżej są już tylko prawiczki... :( :o *Sami* => Czytaj uważniej. Głupia, czy z Policji? :P Rozumiem, że ciebie też znalezienie zajęło kilku gościom 5 minut? Dobry czas, nie ma co. :P misiek pysiek => ja też nie. Są tacy co się modlą do niej, choć nigdy nie powiedziałbym do żadnej kobiety, że ma ryja. Za dobrze się wychowałem. A poza tym. To żaden obowiązek, po prostu jak kochać, to królewny, jak kraść, to miliony, jak się żenić (poddawać upodlającemu mężczyznę rytuałowi wynikającemu z przegniłem i spaczonej patriarchalnej kultury), to też tylko z dziewicą... Inaczej tylko konkubinat. Ja tam dopuszczam inne światopoglądy. Nie zbieram się w klub. Ustaliłem sobie po prostu pewną docelową wizję mojego życia i bezwzględnie dążę do jej realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
"kot Behemot - Poza tym seks z kobietą, która nikogo wcześniej nie miała mocno dowartościowuje. Kto w końcu nie chce być jedynym na świecie, czy to z kobiet, czy z mężczyzn?" a Twoim zdaniem fakt że byłes pierwszym gwarantuje Ci ze będziesz jedynym?.... raczej nei za bardzo. "dojrzałość sprowadza się do zasady: "nie pytaj, sam sprawdź" ale co Ty chcesz sprawdzac stary?... wiesz jak łatwo jest zagrac dziewice?... :-> "to nie jest kwestia pewności, ja na przykład chcę wszystko mieć, jak najlepsze i jak najwięcej. Najwięcej kochanek na koncie, najwięcej na koncie, najlepszą żonę" czyli Ty kochanki mozesz, a żona ma być nietykana. ot szowinizm. "tylko nie wiem, jakie mi dzieci wyjdą, bo mój stary to był ciężki idiota..." widać. lepiej nic nie płodź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie====a Ty mówisz to co tutaj piszesz swojej kobiecie?Wie z iloma spałes i jak jestes trudny do zdobycia?I ze piszesz na forum kobiecym pod Nickiem bardzo męskim ''Kot Behemot'':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => starczy, żeby była młoda, inteligentna (pomiędzy trza o czymś pogadać) i ładna i można już uprawiać seks. Jasne, że wyzwanie: nie wszystkie są młode i ładne, nie wszystkie też są inteligentne... Tylko głupich nie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => Har, har, pojazd kompletny załamuję się. Chociaż wiesz skąd jest ten nick zaczerpnięty inteligentna istota, o kwiecie nad kwiatami, śmietanko śród urodziwej inteligencji? Z iloma spałem? Spyta - odpowiem. Póki co wie, że z wieloma i póki co jej to starcza. Babskie forum? Rozrywka jak każda inna. Czuję się rozgrzeszony, bo generalnie tutaj wszystkie wkurzam :P A męskie fora są monotematyczne: samochodami sie nie interesuję, meczów nie oglądam, anabolii nie używam. Prawiczek4life => wibratory są też martwe i używane, a prawiczki niby żywe, a nikt nie chce, no popatrz. Widać musisz zmienić gradację w swoim systemie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
frufru => nie będę.Jak mi coś takiego jak ty wyjdzie to jeszcze zaciągną przed trybunał w Hadze... *Sami* => również pozdrawiam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
jak Tobie wyjdzie coś takiego jak ja to będzie wiadomo że masz rogi jak stąd na Hawaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
frufru => racja, nawet ja nie mam tak zjebanego materiału genetycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
misiek pysiek => ja tylko obnoszę się ze swoją chorą ambicją i swoim kalizmem, kiedy inni je praktykują skrycie i obłudnie. Ot, faktycznie naiwność. W końcu najłatwiej sztylety wbija się w plecy :D No ale nie wszycy idą na łatwiznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie nie chodzi mi z iloma spałeś ale o te wszystkie bzdury którymi tutaj przynudzasz. i obłudę której niby sie brzydzisz. nie chcesz kobiety z licznikiem 30,a sam szczycisz sie swoim przebiegiem. tak masz prawo robić co chcesz i jak chcesz,ale zauważ ze to dotyczy tez kobiet. Skoro odp ''z wieloma''wystarcza po co precyzować liczbę:O pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uwazasz, że obnosisz się ze swoimi pragnieniami bardziej otwarcie niż np. prawiczek i kropka? poza tym ja nie uważam, że znalezienie inteligentnej dziewicy to taka mission impossible...trudniej bedzie z nią wytrzymać po pozbawieniu jej dziewictwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => Moja droga jesteś tedy jeszcze nudniejsza ode mnie. Bo zaczynasz przynudzać o sprawiedliwości. Nie ma sprawiedliwości. Jeśli są chętni towar idzie. :P Jestem, szują, łajdakiem i kurwiarzem. Zdaję sobie z tego sprawę. Wcale się z tym nie kryję. I ciągle mam branie. :) Takie jak Ty do białej gorączki doprowadza po prostu fakt, że z "wyzwolonymi seksualnie" mało kto chce się wiązać na stałe :D Wszak to tylko moje poglądy i mój plan na życie. Nikomu go nie narzucam, więc czego się pieklisz? Nerwica? misiek pysiek => zaryzykuję, jest to poświęcenie, jakie gotów jestem ponieść. Z tymi uprzednio pozbawionymi dziewictwa wytrzymać równie ciężko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe tak jestem odpadem,a tacy wspaniali faceci jak Ty mnie odrzucaja i wylewam swoją frustrację na forum 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => I widzisz? Któż tu wylewa frustrację. Od razu muszi odnosić moje myślenie do jakiegoś myślenia grupowego :P JA Cię tylko irytuję, co dostarcza mi jakiejś tam rozrywki w smętnych godzinach popołudniowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×