Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetka_jarmen

Prawie wszystkie faceci mają fioła na punkcie przeszłosci seksualnej kobiety ?

Polecane posty

Gość ponoc to odroznia zdrowa osobe
od pierdolinietej ze umie stworzyc zwiazek z 2 i ja kochac. w przeciwnym wypadku rzeczywiscie seks sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:23 [zgłoś do usunięcia] kot Behemot "Przynajmniej człowiek się nie nudzi i nie ma wszystkiego podanego na tacy." Polowanie, jak to pisała *Sami* polowanie i mnie cytowac zaczął :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppppppppppuppppppppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"A co do starania się o kobiety: ktoś tak zaj**isty jak ja nie musi się starać." chciałem zapytać czy to bardzo trudno być takim pozerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
może i tak ale czy to rekompensuje fakt jakim jesteś zjebem? całe życie zmanierowany, całe życie odstawiać jakiś cyrk. poza tym ja nie chcę mieć "full lasek", ja chcę jedną. jestem monogamistą, przynajmniej o ile znam samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simona b
nie, wy jestescie nullogamistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
mówisz o kocie behemocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppppppppupppppupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ofermm a => każdy chce mieć tą jedną i jedyną. Niestety trzeba brać co jest, co nie oznacza, że trzeba kupować. Ja wierzę w nowoczesną ekonomię tj. leasing :P Trza leasingować i czekać, aż się znajdzie towar, który warto kupić. Kto powiedział, że nie można mieć i zjeść? :D prawiczek i kropka 1987 => na twoim miejscu też bym się pocieszał, że geniusze są niedoceniani. No bo w końcu trza jakoś swoją samoocenę ratować, nie? P.S. Uszy na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica 87
ja mam 22 lata, jestem dziewica i jestem z tego dumna :) a w dodatku jestem ladna, seksownie sie ubieram i niestety troche podrywam ( nawet czasami za duzo) ;) mnostwo facetow za mna biega, niektorzy nawet mi sie oswiadczaja, mimo, ze daje im jasno do zrozumienia, ze mezczyzna z przeszloscia to nie dla mnie... jak tylko cos sie zaczyna dziac to mowie, ze jestem dziewica i az do slubu nie ma najmniejszej szansy na sex... i uwierzcie moj telefon nie milczy, dzwonia do mnie i 18 i 40 latki,,, ale ja potrzebuje ksiecia takiego jak prawiczek 87 i z takimi wlasnie pogladami :) :) :) cieszcze sie, ze tacy super faceci jeszcze istnieja... dla ktorych jest wazne to, ze jestem dziewica, ale tez, ktorzy sami od siebie tez tego wymagaja :) kissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×