Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenkaaajestem

mieszkanie - oficyna - co robic? pomocy!!

Polecane posty

Gość magdalenkaaajestem

mieszkam w takim mieszkaniu komunalnym - oficyna kto mieszka w kamienicy pewnie wie co mam na mysli\jestem zdolowana bo mieszkanie jest ruina! wymaga remontu na ktory mnie nie stac wszystko sie az sypie poza tym bardzo chcialam sie zamienic na inne mieskanie ale bez szans nikt zludzi nie chce sie zamienic na taka nore wcale sie nie dziwie a miasto mowi ze nie ma wolnych lokali aby mi zamienic 😭 co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze je masz
mi wlasnie zabrali :( Zabrali mi, a teraz remontuja. Ale juz dla kogos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaajestem
dlaczego ci zabrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze je masz
zebym to ja wiedziala... Skoro teraz tak remontuja, a przez tyle lat nic to pewnie znalazl sie jakis bogaty chetny, co wiedzial gdzie i komu dac w lape :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Przestać biadolić i wziąć się za remont. Nie umiesz sama nic zrobić? A Twój mąż? Też nic tylko czekacie aż za Was remont ktoś zrobi ioczywiście za to zapłaci? Najbardziej wkurzają mnie tacy ludzie, którzy zamiast się cieszyć, że dostali coś za darmo to biadolą, że jeszcze mało. Jak chcesz mieszkać w normalnych warunkach to tak jak ja sobie KUP:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze je masz
Zeby nie bylo, to sprostuje. Nie chodzi o pomalowanie scian, czy polozenie kafelkow... Tylko najczesciej o zrobienie lazienki i ubikacji, o centralne, czesto o wymiane podlogi i stropu, ze o oknach nie wspomne :) Tego nie mozna zrobic na wlasna reke. A kto wyda taka kase na nie swoje mieszkanie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka biedroneczkaaa
to jest mieszkanie komunalne niestety przejsciowe sa pomieszzcenia nie ma przedpokoju jest w podworzu maz? najpierw tzreba gomiec hehe jak mam z robic remont jak mieskzam sama i zarabiam 1000zl?nawet kredytu nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze je masz
Tak wiec - ciesz sie, ze masz dach nad glowa przynajmniej :) Serio mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizzzusss
do kogo masz pretensje ze tak sie w zyciu ustawilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się a nie jęczysz
niektórzy wyobraź sobie na mieszkanie muszą sobie zapracować :O a Ty dostałaś za darmo i wymagasz Bóg wie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze je masz
Niekoniecznie za darmo... Niektorzy zamieszkali w takich mieszkaniach po powrocie z oboozow z niemiec. I ich potomkowie mieszkali w tych mieszkaniach od zawsze. A gmina nie dosc, ze nie zgadzala sie na wykupienie na wlasnosc to jeszczenie podpisywala z potomkami umow najmu i wywalala ich na bruk. Wiec znow tak rozowo nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka biedroneczkaaa
przeciez ja nie mam do nikogo pretensji niew iem skad to wzielas cche sie tylko wyprowadzic a nie mam mozliwosci i jetsem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka biedroneczkaaa
to ja autorka ...pomylilam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×