Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estta

czy miał ktoś podczas 1 m ciąży tak jakby miał dostać okres od kilku dni i nic

Polecane posty

Gość estta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojoojjjj
no to jeden z podstawowych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegtet
no u mnie dokładnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam poniewaz zachodza zmiany w macici. lekarz polecil mi nospe gdyby bol byl wiekszy. nawet do 3 razy na dzien jestem w ciazy, a caly czas mysle ze zaraz dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania parkerówna
Ja dokładnie tak miałam na początku. Teraz już przeszło, a jestem w 9 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
Objawy jak na okres, a okresu zero za to pozytywny test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estta
a tez tak byłyscie podnominowane w napieciu bo ja sie dziwnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza200268
ja powinnam dostac @ wczoraj ale go nadal nie mam,za to jest ból jak na @,boje sie robic test bo nie chce znów widziec 1 kreski.Bola mnie piersi i sutki mam jakby innego koloru,tempka 37.1 i sikam czesto ale duzo pije i jestem cały czas głodna,ale z tym głodem jest tez tak u mnie przed @.nie wiem co mam juz myslec.Bol brzucha jakbym miała zaraz dostac @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estta
a ja powinnam dostac 16 marca i maiałam do tej pory regularne miesiaczki co do dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza200268
a Ty robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie zanosiło się na okres...co prawda zawsze miałam bezbolesne miesiączki, ale mocz był zawsze bardziej zółty przed okresem, teraz, gdy mocz był jasnozółty i brzuch mnie nie bolał...a po terminie zaczęły piersi bolec i temperatura była w granicach 37.4-37.8 zrobiłam test po 6 od spodziewanego terminu miesiączki i wyszły 2 kreski...Teraz jestem w 5 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) Ja się w ogóle nie starałam :) Po prostu kochaliśmy się bez zabezpieczenia w pierwszy dzien dni plodnych po odstawieniu tabletek...i złoty strzał...:) ...im mniej myslisz o poczęciu, tym szybciej do niego dojdzie :) Powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estta
wiecie ja sie tez boje zrobic test zreszta poczekam bo jak nie dostane okresu do konca miesiaca to juz bedzie wiadomo a kiedy mialyscie po jakim czasie np pierwsze objawy tj wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie mam wymiotów :) ale mdłości moga pojawić się podobno w 6 tygodniu...Moja mama całą ciążę przenosiła bez takich obajwów... Głód towarzyszył mi od 3 tygodnia...tak jak teraz liczę...a w dniu spodziewanej miesiączki też miałam 1 kreskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam problemy z tarczyca,jestem po operacji i juz wszystko ok dlatego nie mogłam zajsc ale sie boje ze moze znowu nic z tego,boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estta
a jesli ktos nie jest w ciazy to jaka moze byc temperatura bo ja mam temp.37.5 to jakis sygnał ??i tak szczerze to mnie troche mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie...w dniu miesiączki wybitnie 1 kreska, po 6 dniach 2, ale ta druga baaaaaaaaardzo słaba, a po 8 bardzo wyraźne 2 :) Przede wszystkim zalecam relaks i duzo czułości w dni płodne....kolacja przy świecach, wino, wieczór we dwoje....u mnie do zapłodnienia doszło w walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwyższona temperatura, powyzej 37 stopni po terminie miesiączki jest dość prawdopodonym objawem ciązy...Ja po 4 dniach, gdy utrzymywała się taka, byłam juz prawie pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to super.zazdroszcze Ci.. A jak u Ciebie z piersiami?bola?co z tymi powiekszonymi żyłami? i ich kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz piersi są nieco powiększone, ale w tym tygodniu, gdy miałam dostać okres, pierwsze na co zwrocilam uwage rano, to ciężkie piersi i mrowienie w nich, ponadto kłucie prawego jajnika...Kolor piersi chyba bez zmian....piszę "chyba"...bo rzadko sie im przyglądam... A okresu wiedziałam, ze nie dostane, poniewaz mialam biale uplawy, a zawsze przed okresem mam suchutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nadal mam białe upławy.fakt przed @ zawsze było sucho ale i tak sie boje ze sie skoncza i dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estta
ja zawsze lubiałam słodycze i tak naprawde cos dziennie słodkiego musiałam zjesc a teraz to mi jest obojetne hmmm tez dziwne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjgfgfgfgfghfgjfb
mam pytanie. czy jak bylam kilka dni temu u ginekologa na badaniu w tym cytologii to mozliwe zeby ginekolog nie poznal ze jestem na poczatku ciazy?bo mnie zbadal i kazal mi jeszcze test zrobic chociaz mysli ze nie jestem.czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza...a kochałaś się w dni płodne? U mnie nie było częstego oddawania moczu i to chyba nie jest jeden z pierwszych objawów ciąży, gdyż pojawia się on dopiero, gdy zarodek ciśnie na pęcherz... Zrób test...w sobotę rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrghmy
mogl nie poznac ja poszlam w 3 tyg to poweidizal, ze teraz nie mamy o cyzm rozmawiac i mam przyjsc za 3-5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u ginekolog byłam w tamten czwartek, czyli tydzien po terminie miesiączki i w 4 tygodniu ciąży :) i tylko wyczuła zgrubienie w prawym jajniku(co wg niej oznaczac moglo ciałko żółte-ciąza lub pecherzyk-na okres), ale ciąży nie potwierdziła, choć kazała zrobić badania do karty ciązy, jeśli test wyjdzie pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×