Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oljeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gdzie pracujecie jako studenci dzienni?

Polecane posty

Gość oljeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mam prace, ale zaczynam miec jej dosc, kasy potrzebuje, gdyz zbieram na wycieczke, a samo stypendium, ale nie pozwoli mi to uzbieram tyle ile potrzebuje. czytam ogloszenia, ale bieda, ze szok:( gdzie Wy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oljeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
bedac stydentami s. dziennych*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwegwe
a co chodzi z tym na promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na promocjach płacą koło
8-10 zł za godzinę nawet... przynajmniej w Szczecinie pół roku temu. Praca typowo weekendowa, ubierasz fartuszek jakiś głupawy i stoisz cały dzień w sklepie przy stoisku z jogurtami, uśmiechasz się i wciskasz ludziom danonki do spróbowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeefeexbbg
hehe dobree może spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oljeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
pracowlama juz jako hostessa, mam dosc. nie lubie tej roobty, glupiego robota. w chuja z ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaaaaaa
8zl to nie jest duzo tak naprawde. Juz nie mowie o Wawie, gdzie za mniej niz 10zl to w ogole wstyd isc:P Ja troche poszukalem i mam za 9zl + premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka_dzienna
a ja pracuje w banku. dziekan zgodził sie na indywidualny tryb. jezdze tylko na kolosy i egzaminy. jestem na IV roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsgsege
powiedzcie cos jeszcze? macie jakieś pomysły na dodatkowa kaskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazaczkaaa
Pracuje w administracji rządowej - niepełny etat, zgoda z uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, pewnie to bedzie uznane za reklame, ale ja jako dzieciak (15 lat) wzielam sie za Oriflame. teraz zaluje ze tak slabo, ale nawet nie za bardzo sie starajac doszlam do tego, ze moge zarabiac kilkaset zl na 3 tygodnie. to zalezy czy chce mi sie za to zabierac czy nie. no i jesli chodzi o studentow, to plusem jest to ze samemu decyduje sie ile i kiedy czasu poswieca sie pracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musze pracowac
mam kochanka, który daje mi kase na wszystko, zabiera na wycieczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123alo123
ja niestety nic nie robię.jestem na 1 roku i na razie jest trochę ciężko.czasem jadę rano a wracam dopiero o 20 do domu i padam.nie powiem,bo kasa by się przydała,ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp
macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocje - ok. 10 za godzine agencje posrednictwa pracy oferuja prace studentom- zajrzyj, work service np. ykladanie towarow w sklepach mozesz udzielac korepetycji ja na pierwszym roku pisalam prace, udzielalam korepetycji, pracowalam jako hostessa i modelka, teraz platne praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam na 1 roku, to pracowalam jako telemarketer, pozniej mialam praktyki w Tns OBOP i zostalam tam na prawie rok...a teraz pracuje jako makler, ale wywalczylam sobie indywidualny tok studiowania, wiec nie mam problemu z pogodzeniem studiów i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczylam juz studia ale
pracowalam w hostelu, moi znajomi w mcdonalds (i o dziwo w duzych miastach zarabia sie naprawde ok - moja siostra byla tam ponad 1.5 roku no i miala wszystkie swiadczenia), duzo wyjedzalo na wakacje zagranice juz pod koniec maja i zostawalo do pierwszych tyg pazdziernika, mozna pracowac w restauracjach, jako ratownik na basenie, instruktor jakiegos sportu, sedzia (ale to wszystko wymaga uprawinien), mozna dawac korki, pracowac w kinie itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgrfdsrfae
kurcze ja jestem na 3cim roku medycyny, chciałabym zarobić jakies swoje pieniążki ale codziennie zajęcia albo nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×