Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stara panna z 40 kotami

dzisaj mam urodziny i..

Polecane posty

Gość pamella
Wszystkiego najlepszego, uśmiechu,wiary w siebie,zdrowia i szczęścia ,oraz spelnienia mażeń:))).......w tych czasach staropanieństwo? Dlaczego tak sama siebie określasz?Zobacz pozytywne strony swojego życia,napewno takie są i śmiechnij się....ja się do Ciebie uśmiecham ,bo napewno nie jest tak żle :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego najlepszego sto la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycię ci udanych
ostatnich chwil życia:-) Mam nadzieję, że na starość nie dosięgnie Cię parkinson czy inne dziadostwo. Pamiętaj, głowa do góry, bo zawsze może być gorzej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszechne i niedziele. …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*} …{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN DUŻO ZDRÓWKA,SPEŁNIENIA MARZEŃ,I WSZYSTKIEGO CO NAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamella
przepraszam :P -mialo być marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
ja mam 45 i jednego kota:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie też bez kota bo jestem na nie uczulona, ale mam nadzieje ze niedługo wymyślą jakiś lek żeby móc mieć kota:) mam 23 lata i przegrałam życie... szkoda gadać. dzięki wszystkim za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara, to jest d*pa, bo nie ma zębów, a ty jesteś kobieta niezamężną, samotną , ,singielką co wolisz...... "stara panna" to anachronizm zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×