Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biznesiczka

chce założyć własny biznes, odpowiedzcie na moje pytania

Polecane posty

Gość biznesiczka

Hej, mam 20 lat, 3 lata chorowałam i miałam przerwę w szkole, teraz robie LO i szukam pracy, mimo tego, że jestem bystra itp nikt nie chce mnie zatrudnić z wiadomych powodów, brak wykształcenia i doświadczenia. Jestem oczywiście zarejestrowana w Urzędzie Pracy ale to nic nie daje. Jestem dosyć obrotna, chciałabym założyć własny biznes ale jest wiele pytań na które nie znam odpowiedzi. Wybiorę się do osoby, która sie tym zajmuje ale najpierw zapytam Was. po 1 czy da się założyć taki biznes wielobranżowy? Tzn chciałabym sprzedawać odzież, dodatki i art kosmetyczno-fryzjerskie? Po 2 słyszałam o takim sklepie-komisie gdzie można było przynieść jakieś ubranie ( o ile nie było zniszczone, niemodne, nie było brudne itp) klient z pracownikiem wyceniali dany ciuch (ile chce klient + prowizja dla sklepu) ustalali termin na jaki ciuch jest wystawiany i jak się sprzeda to klient dostaje kasę a sklep prowizje. Jak myślicie czy założenie takiego biznesu jest możliwe? Po 3 Zakładając, że rejestruje firmę, jakie czekają mnie koszty (poza kosztami założenia firmy) tzn jakie wydatki czekają mnie co miesiąc? chodzi o te wszystkie zusy itp. i jakich rzędów to są wydatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesiczka
jeszcze takie pytanko. Czy jeśli chciałabym sprzedawać na targu to muszę mieć firmę? Czy mogę po prostu płacić za miejsce i sprzedawać jako osoba prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesiczka
ktoś coś jeszcze powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×