Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lorek

IQ Dody to ściema? Nie ma jej na stronach Mensy.

Polecane posty

Gość sfsfsfdsfafsdffsea3e
Zobaczcie na świadectwie MENSA Dody jej datę urodzenia i porównajcie z prawdziwą datą urodzenia. Nie zgadzają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mensianin
na tej liscie na stronie mensy są osoby które wyraziły zgodę na umieszczenie ich danych tam. to tylko pewien odsetek wszystkich którzy do mensy należą. są jeszcze ci którzy mają IQ powyżej przeciętnej ale nie płacą składek więc nie należą. testów nie rozwiązuje się w żadnym zamkniętym pomieszczeniu tylko normalnie na sali w grupie gdzie każdy ma swój. to nie szkoła gdzie się ściąga od drugiego albo ktoś potrafi albo nie. nikt tam nawet nie myśli aby aby coś kopiować nawet jeśli miałby taką możliwość bo mogą to być bzdury. każdy bada swój poziom a nie sąsiada z ławki przed. za to nie ma nagród. nie wiem jak ktoś wpadł na pomysł że rozwiązuje się w odosobnieniu :D czy doda ma nie wiem nie znam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mensianin
mensjanin bo za chwilę ktoś się ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicja inteligencji
dlaczego doda miałaby nie być inteligentna ? każde zadanie na inteligencje to obiekt do zbadania. 20 zadań na inteligencję to nieudane symulatory 20 obiektów do zbadania (obiekt do zbadania np. stułbia, pantofelek, meduza, ośmiornica). naukowcy badają takie rzeczy metodami analizy i syntezy. wszystko jest do nauczenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanca
jaka ściema?? Półmózgi szukają dowodów, że doda nie należy do mensy, albo próbują udowodnić, że jest idiotką na podstawie swojej miernej wiedzy i przez zazdrość po prostu... Przecież to łatwe do stwierdzenia. Trzeba sprawdzić na liście członków mensy, jest tam jej nazwisko i data urodzenia. Chyba o przyjęciu do mensy nie decydują idioci, tylko idioci zaprzeczają jej członkom inteligencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesonButton
Dobrze, nawet jeśli Doda ma IQ 156, a ja 100. Przecież Mensa to jest organizacja, jak chcę do niej należeć to muszę płacić wpisowe i co roczną składkę w wysokości 100zł. Czy to jest normalne, ze człowiek inteligentny płaci za to, żeby należeć do organizacji ludzi inteligentnych :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciema Stephen Howking ma IQ 160 to po 1 a po drugie kiedys z nia rozmawialem w jednym z warszawskich klubow i zdziwilbym sie jak chociaz 100 by miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ90
mi się wydaje, że Doda jest bardzo inteligentna przecież dowcipnie odpowiada, ma refleks. zazdrościcie jej kasy po prostu. znam osoby z wysokim IQ co się bardzo głópio zachowują np. tracą ieniądze na hazard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×