Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejdisbw

kto chce zarobic???

Polecane posty

Gość lejdisbw

dodatkowe kilka zl (nawet do 500zł miesięczne) do wypłaty??!! wystarczy kilka minut dziennie gdzy siedzicie na tym forum równocześnie mozna zarobic troche kasy! zainteresowane osoby proszę o maila (nawet pustego) na lejdisbw@poczta.fm nie podawajcie maili na forum bo są ludzie ktorzy je wykorzystują! jeśli komuś wiadomość się nie podoba i według nich to jedna wielka ściema - prosze bardzo można krytykować ale ja swoje wiem!! pozdrawiam i zachęcam do wysłania maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypiernicze sie
skoro to wspaniala okazja to moze szczególy na forum podac bedzie lawina meili . a tak to robienie tajemnicy chyba sugeruje ze to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie wysłałam
Ci @ Własnie, moze napisz na czym ma polegać ta praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaa
No własnie opisz wszystko tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się myle, ale moim zdaniem takie ogłoszenia sa niepoważne. Nie mówię, że to totalna ściema ale taka wypowiedź: \"jeśli komuś wiadomość się nie podoba i według nich to jedna wielka ściema - prosze bardzo można krytykować ale ja swoje wiem!! pozdrawiam i zachęcam do wysłania maila!\" ...brzmi jakby napisał ją nastolatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdisbw
to nie jest zadne intway... nie pisze nic wiecej na forum bo jak ktos chce sie czegos dowiedziec to napisze maila i tyle jest baaardzo duzo stron dzieki ktorym mozna sobie dorobic, nie wierza w to osoby ktore nigdy nie sprobowaly i dlatego taki sposob zarabiania krytykuja, wg nich zawsze gdzies jest haczyk a akurat to nie ma nic! ludzie zawsze beda sie czego czepiac i szukac dziury w calym...zamiast pozytywnie podejsc do czegos to zawsze cos podejrzewacie zlego DO FRANKY: MOZE POWINIENIES ISC NA JAKIEGOS DETEKTYWA SKORO NA PODSTAWIE ZWYKLEGO ZDANIA STWIERDZASZ KTO JE NAPISAL!! ALE NIESTETY ZA DUZEJ KARIERY NIE ZROBISZ BO NASTOLATKA TO JA BYLAM KILKA DOBRYCH LAT TEMU! TO JEST ZWYKLE FORUM I NIE BDE TU PRZEMAWIAC JAKIMS NAUKOWYM SLOWNICTWEM I NIE WIDZE NIC ZLEGO W TYM CO NAPISALAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×