Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katy...

Jak szybko udało się Wam zajść w ciążę...

Polecane posty

Nam się udało za pierwszym podejściem,ale poroniłam, potem staraliśmy się 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam w pierwszym cyklu, na dodatek takim dziwnym, z plamieniami i innymi takimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
Zobaczymy jak będzie u mnie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy...
.... Dziś zrobiłam test i są dwie kreski :) Tak więc u nas udało się w sumie za pierwszym cyklem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Katy!!! Swietnie, ja tez mam nadzieje ze u mie tak bedzie juz wrotce. Zdrowka zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pierwszym razem
od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty, a brałam je 12 lat. Dzidziuś jeden, nie było ryzyka bliźniąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybciutko
Mi się udało za 3 cyklem :) chociaż nie miałam pojęcia jak określić u siebie owulację. Miałam strasznie nieregularne cykle :) lekarz mi polecił Afrodytę - tester owu ze sliny i się udało :) Obecnie 9tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------))))))))))
my się staramy 3 lata :(:( i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tc
U nas to była szybka decyzja. Chcemy dziecko? Chcemy. No to szast-prast i w 2gim cyklu się udało. A dodam, że cykle mam nieregularne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tc
No i jestem po 30ce, więc te bajki że w tym wieku się trudno zachodzi, to wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 40tc
40tc masz duże szczęście :) Szczerze zazdroszcze. Sama jestem po 30 i to z ładnym hakiem. i z pierwszym dzieckiem starałam się rok. Dopiero udało mi się z komputerem cyklu - cyclotestem. Żałowałam że tak późno zdecydowałam się na macierzyństwo. Dobrze, że cyclotestu można też używać jako naturalną antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna91
Witam wszystkich. Staram sie z mezem od jakiegos czasu o male malenstwo ale jak narazie nic z tego nie wychodzi. Bardzo jestem ciekawa jak wam sie udało i ile czasu probowaliscie. Chcem dodac ze z zawodu jestem masazysta to nie jest ciezka praca ale caly dzien prawie na nogach i mam nadzieje ze ta praca nie zaszkodzi nam w planowaniu powiekszenia rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam odpowiednia suplementację (promen). Niech mąż zażywa to przez 3 miesiące i potem same się zdziwicie, jak łatwo jest zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSStaraczka
ja juz 5 cykli i na razie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 7 cykl i tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja dopiero 1 cykl ..ale wczesniej przez rok uprawialam z partnerem kilkukrotny seks przerywany i zadnej niespodzianki nie bylo wiec troszke sie boje :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks przerywany tez jakas tam swoja skutecznosc ma ( jesli chodzi o antykoncepcje ) My z mezem przewaznie uprawialismy wlasnie przerywane stosunki , a dwie ciaze planowane za pierwszymi podejsciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunet 185 cm, przystojny, zdrowy, gr. krwi: B RhD + , 33l, wykształcony, pomoże bezinteresownie w poczęciu. Gwarantuje pełną dyskrecje i anonimowość. Zainteresowaną panią lub parę z Krakowa lub okolic proszę o kontakt: korser@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunecie a skąd jesteś? 512211787 jestem z Zielonej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udało za 2 razem ale poroniłam w 5 mc... teraz zaszlam po 5 latach starań:(.... Psychika odgrywa najważniejszą rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×