Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majutek_24

Do niskich dziewczyn - gdzie kupujecie ubrania?

Polecane posty

ja waze 52 kg i mam 163cm i ostatnio kupilam śliczny letni kombinezonik uwaga na 15 latke bo w mi sie podobał ;) normalnie nosze romiar s czasami xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Oczywiście że kupuje na dziale dziecięcy także. Może to zabawne ale w większości wypadków wychodzę na tym lepiej niż osoby które nie mogą tam kupować. Rzeczy są tańsze a mam dodatkowy dział z którego mogę wybierać poza rozmiarem xs. Nikt nie domyślił się nigdy że mam coś z działu dziecięcego bo jak? Różnice w wielu wypadkach są widoczne tylko na metkach. W wielu sieciowych sklepach na działach dziecięcych można spotkać te same modele co na innych z jedna różnica są tańsze:) Dostałam komplementy za seksowny wygląd w ciuchach z działów dziecięcych. Wszystko jest tylko kwestą wyboru odpowiednich, połączenia ich z innymi oraz dobrania odpowiednich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Ja robię zakupy u Sandry Morawskiej. Kobieta selekcjonuje kolekcje zagraniczne, końcówki, zwroty ze sklepów, ręczne produkcje, ma wiele kontaktów zagranicznych. Możesz przejrzeć jej sklep www.ssms.com.pl . Jest znacznie taniej niż w sieciówkach, a jakością mocno wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Mnie się poszczęściło na stronie www.lejdi.sklep.pl . Powiem, że rzadko jest tak, że mi się jakieś ubranie spodoba od razu, a te kurtki i płaszcze co tutaj znalazłam od razu wpadły mi w oko. Świetne mają rzeczy i co najlepsze wcale nie tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno małe rozmiary są w BERSHKA i w ORSAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkaster
Ja nie jestem wysoka dlatego zawsze stawiam na sukienki - one sprawiają, że nogi optycznie są dłuższe, tylko jeszcze trzeba do nich dobrać balerinki, nie buty, które okrywają kostkę. Kupuję je zwykle na www.yosh.pl - tam są różne sklepy i zazwyczaj znajduję coś odpowiedniego:) A czasami kupuję bo po prostu jest tanie i szkoda przepuścić okazję:) Dziś kupiłam sukienkę za 30zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy z Chin mają bardzo zaniżoną rozmiarówkę i są na drobne dziewczyny, ale wiadomo, to chińszczyzna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież w wielu polskich firmach mogą Wam skrócić np. spodnie. Trzeba pytać. Ja na przykład często dzwonię do sklepów internetowych i parę razy mi się zdarzyło takie "szycie na miarę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
A szukałaś już może na http://www.cozacena.pl/bluzki-damskie ? Mają mnóstwo rzeczy w różnych rozmiarach, również tych mniejszych. Na tej stronie możesz się obkupić, bo porównując ceny zaoszczędzisz sporo kasy na kolejne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście o nowym sklepie oferującym sukienki dzianinowe szyte specjalnie z myślą o niskich kobietach? Tutaj będziecie mieć możliwość dobrania rozmiaru sukienki do waszego wzrostu. Jeśli macie rozmiar między 32, a 40 i wzrost od 152 do 170 cm możecie dopasować na swoją miarę idealną sukienkę :-) W sklepie znajdziecie też fajne stylizacje sukienek z torebkami skórzanymi. http://rozmiar32.pl/ Sprawdźcie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest lepiej zaopatrzony sklep z sukienkami niż Lejdi, ja w każdym razie nie znam. U nich znalazłam swoją ślubną na przykład (ten wzór miałam założony http://www.lejdi.pl/p6293,suknia-slubna-z-gipiurowymi-aplikacjami-i-cekinami.html ). Sprawdziła się super, przetańczyłam w niej całą noc, nie się nie urwało, nie skręcało przy zabawie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik338
Też miałam taki problem, rozmiar 34 bywa na mnie za mały i dziwnie to wygląda bo kurcze, czasami już nie miałam pomysłów gdzie isć ale jeśli chodzi o sukienki to kupuje tutaj, bo mają naprawdę wymiarowo idealnie też na drobne kobietyi niskie www.fairy-tale.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 155 cm i 28 lat, rozmiar zazwyczaj 34, i mimo wieku czasami uda się coś znaleźć w Tally Weijl (takie bardziej basic) i często mnie koleżanki pytają skąd mam jakiś ciuch i są w szoku, że z tego 'nastolatkowego' sklepu :D A fajnie też się sprawdza Medicine, tutaj już zdecydowanie spokojniejsza kolorystyka i poważniejszy look, przede wszystkim wreszcie jeansy 7/8 mają odpowiednią długość dla mnie :D np. takie http://www.faslook.com/picture/medicine-jeansy-stargazer-3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niska i chuda, ale raczej problemów nie mam, wystarczy, że znajdę ubrania XS i jest ok. Problem jedynie jest ze spodniami (nie wiedzieć czemu robią je na wysokie i chude szczapy) i zazwyczaj muszę skracać nogawki u krawcowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednie sukienki dla niskich dziewczyn i młodych kobiet znajdziecie w super sklepie Rozmiar32.pl Polecam :) Sukienki na wzrost 152, sukienki na wzrost 158, duży wybór uniwersalnych sukienek w wielu kolorach https://rozmiar32.pl/kategoria/sukienki-dzianinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carry też ma niską rozmiarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×