Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelkaaaaaaaaaaaa

mam 26lat i od 10mc nie moge znalezc pracy

Polecane posty

Gość ewelkaaaaaaaaaaaa

skonczylam licencjat z ekonomii na studia mgr mnie nie stac na nic mnie nie stac jetsem zalamana niedlugo zostane sama ..rodzina sie wyprowadza a mnie nie bedzie stac na oplacenie mieskzania komunalnego 40m2 siedze i rycze zalamana jetsem skladam podanie wszedzie dzis zanioslam cv na stanowisko kasjerki do lunaparku ( juz wszedzie skaldam mam w dupie jakie stanowisko potzrebuje kasy) a pani przyjmujaca podanie powiedziala mi ze jest ponad 300chetnych i tylko wybranych zaprosza 😭 od 10mc bylam na 3 rozmowach kwalifikacyjnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfvcuvgljbl
Rozumiem co przeżywasz...Mam prawie 25 lat ,skonczylam prawo i szukam pracy od 5 miesięcy.Powoli trace nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny dyzio
wspolczuje . masz jakies doswiadczenie co tam w CV wpisalas ? jestes w PUP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaaaaaaaa
mam dosc zalamalam sie rycze kazdego dnia jak ja bede zyc za 2 mc jak zostane sama:( doswiadczenie hmm mizerne staz ale tylko mc bo z powodow osobistych zrezygnowalam praktyki w sekretariacie na 1 roku pozniej praca telefonistki pozniej za granica bylam 2 lata a tam wiadomo co sie robi ale ja nie staram sie o posade dyrektora mam dosc juz moja kolezankapo ochronie sodowiska pracuje w banku a nie miala zadnego dosw nigdzie a ja po ekonomii nie moge dostac nawet posady kelneki bo mi pani pow ostatnio ze nie mam doswiadczenia i kierunkowego wyksztalcenia kurwica mnie juz bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rx-7
skad ja to znam... a zarejestrowalas sie chociaz w PUP? Jak mieszkasz w malym miasteczku to niestety moze byc naprawde ciezko. Tez mam wyzsze wykszt i od 6 miesiecy roboty brak, a wyjezdzac za granice jakos nie bardzo mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaaaaaaaa
jetsem zarejestrowana w PUp ale tam nic nie ma ostatnio 3 mc kazali nie przychodzic w sumie cala zime chodizalm i tak spr oferty nic zero miasto 70 000 gdbym mogla juz by mnie nie bylo ale po ostatnimpobycie bralam zastrzyki to byla ciezka praca i juz nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaamy radę
grunt to się nie załamywać! teraz jest ciężko z pracą, ale może będzie lepiej, a wręcz musi być lepiej! nie zniechęcajcie się i wysyłajcie cv :-) powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaaaaaaaa
ja tygodniowo jak wysle 3oferty to sukces nawet nie mam gdzie wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppppppp
ja jestem starsza i od ponad roku szukam pracy. dzis bylam wezwana do pup. nie wiem nawet po co ale ta baba glupia tak do mnie gadala jakby to byla moja wina ze nie mam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaaaaaaaa
ja bylam w urzdzie pup w grudniu dala mi termin na 17 marca dopiero bylam zlozyla mi podpis i tyle zalamana jetsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na wiosnę
ja myślę, że lepiej jest osobiście pochodzić po zakładach,firmach itp., które Cię interesują. Masz okazję zrobić dobre wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rx-7
Wiesz, ja chodzilem, skladalem papiery, a odzew znikomy. Male miasto to i szanse niewielkie, no ale probowac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaaaaaaaa
jzu wysylalam do firm cv i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na wiosnę
w mojej firmie był ostatnio chłopak i zostawił cv został pozytywnie odebrany przez szefa i myślę, że ma dużo większe szanse niż osoba która wyśle cv emailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner06
Hej, witajcie. Jeśli kogoś zainteresuje: od 3 lat pracuję w Programie Partnerskim, zostalem tam za darmo dokladnie przeszkolony. Program zajmuje się dystrybucją poradników , książek e-booków i audiobooków. Moja miesięczna prowizja wystarcza na czynsz a czasem i na prąd Dziennie zajmuje mi to ok. 1,5 godz. Firma ta istnieje już 5 lat - jest polską doskonale zorganizowaną firmą. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany tu można o wszystkim dowiedzieć się : http://zlotemysli.pl/edwardstanislaw ,1/ oraz zarejestrować: http://pp.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php Niby niewiele, ale zawsze........... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na wiosnę
a ja w taki sposób załapałam się na staż, osobiście porozmawiałam i wyszło ok, tylko było to jakiś czas temu poza tym są chyba jeszcze tzw.prace interwencyjne/kiedyś były/, fajna sprawa, można się gdzieś zaczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkkawwwa
a co masz na mysli pod pojęciem prace interwencyjne? bo mi sie to kojarzy typowo z fizyczną pracą, ale może się myle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na wiosnę
ja pracowałam na tej zasadzie tuż po stażu, który trwał 6 m-cy, a na zasadzie pracy interw. pracowałam kolejne 3 m-ce, była to jedyna mozliwość żeby jeszcze tam zostać musisz się zorientować w pup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×