Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

maska algowa w ciązy

Polecane posty

pare dni temu kupilam u swojej kosmetyczki maski algowe z olejkiem z drzewa herbacianego i jakimstam wyciagiem z wierzby.kosemtyczka twierdzi, ze w ciazy mozna jej uzyc, natomiast natrafiam na niektore opinie w internecie, ze kosmetykow zawierajacych te skladniki w ciazy uzywac nie wolno. jak to w koncu jest, czy sa na sali kosmetyczki ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dziekuje za odpowiedz, z tego co wyczytuje to wiekszosc preparatow antytradzikowych niby nie mozna stosowac w ciazy, ale moja cera w 6 miesiacu wyglada jakbym miala ten tradzik od zawsze i chce sie go w koncu pozbyc :/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
algi można stosować, sama 3 tygodnie temu byłam na maseczce i czuję się świetnie :) nie można wykonywać zabiegów rozgrzewających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony moge polecić korzystanie ze stron serwisów zakupów grupowych w takich sytuacjach - pozwala to na zaoszczędzenie min. połowy niezbędnej kwoty potrzebnej do wydania w danym salonie. Usługodawcy nie mają prawa wykonywać zabiegów poniżej standardu. np. http://www.fastdeal.pl/oferta/wroclaw/zbyt_zabiegana_na_zabieg_w/1775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×