Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

Hej, hej 🖐️ bardzo libie dzwony, ale do mojej figury pasuja srednio na jeza. Najczesciej kupuje proste jeansy. Ostatnio kolezanka namowila mnie na rurki i powiem wam, ze nawet-nawet... ujde w nich w tloku. ;):D :) kasiulena - prawdziwy z Ciebie przodownik pracy! :D :) 102 - hehehe... to super walizke Ci corcia wybrala! :D Mi z kolei moja mama kupila na urodziny wsciekle rozowa bielizne... i S. sie podoba hehehe! ;):D Roz gora! :D Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze - krasnale narzekaja, ze malo jest spodni SHORT, zyrafki narzekaja, ze malo jest spodni LONG ... a czy jest ktos 'pomiedzy' ? :D No to ja przy waszych wscieklych rozach znikne w tlumie z moja jedynie blado rozowa torebka :P Tez uwielbiam dlugasne powiewne letnie sukienki a la lata 70-te, idealne na tubylcze upaly i nic pod spodem ;) prawie ... Tyle, ze nie dla mnie platformy buciorki, bo mam wrazenie, ze od razu bym sie w takim czyms przewrocila na bok + na wysokosc nie miscilabym sie w drzwiach :D Ale z wygladu to sa super ... czasem zazdroszcze babkom, ktore oswoily sie z obcasami ... dla mnie to byl zawsze ciezki orzech do zgryzienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102, zapowiada ci sie swietny weekend! udanych zakupow. margot, zaszalalas z ta rozowa bielizna. przeznaczylas ja na specjalna okazje np. rozmowa w sprawie pracy, czy uzywasz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platformy odpadaja, skracaja nogi i nadaja wrazenie ciezkosci, lepsze sa male obcasy. bagatelka, ja to az taka wyskoka nie jestem (173cm), zawsze chcialam byc wyzsza, ale przy mojej ''gotyckiej'' sylwetce, wygladam na znacznie wyzsza, szczegolnie na obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamietam ile dokladnie mam wzrostu, ale gdzies kolo 177cm ... Nie mierzylam sie juz ze 20 lat, a w ogole nigdy nie lubilam sie mierzyc, bo nigdy nie chcialam byc taka wysoka ... Ale dzieki temu wzrostowi zawsze mialam mozliwosc do utrzymania wzglednego stopnia szczuplosci, bo przy takich ilosciach strawy, jakie pozeralam, szczegolnie za mlodu, to nizsza osoba by chyba pekla w szwach ;) Teraz jem mniej, a schudnac mi nijak nie idzie, a jakies 5 kilo by sie przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy twoim wzroscie, mozesz spokojnie chodzic na obcasach, musisz je jedynie starannie dobrac do swojej sylwetki, nawet bardzo maly obcas moze nadac sylwetce wiekszej lekkosci. ksztalt buta jest rowniez b. wazny, zeby sobie nie dokladac kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dzieczwczyny, wy wcale wysokie nie jestescie! Ja nie mam nawet 160 cm (chociaz do mniej sie nie przyznaje ;):P ) strawa honorowa:! ;):D :) xoxoxo - nosze na codzien a co! :classic_cool: Ale sama sobie czegos takiego nigdy nie kupila... nie gustuje w rozu a juz zwlaszcza wscieklym! :D :) bagatelka - a ty z czego, kochana, chcesz sie odchudzac??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moge, moge. Tylko jakos nigdy sie nie przyzwyczailam. Wlasciwie kiedys nawet naszalam lekkie obcasy, takie 2-4 cm. Jednak potem odstawilam obcasy i przerzucilam sie niemal calkowicie na mieciutkie i wygodne obuwie, zmieniajac caloksztalt stylu na bardziej wakacyjno-mlodziezowy, niz elegancko-kobiecy. O powiem, ze dobrze mi z tym, pasuje do mojej mlodziezowej osobowosci. Ale czasem chetnie bym dla urozmaicenia ponosila male obcasy, lecz w ostatnich latach w ogole nie moge znalezc fajnych butow na srednim obcasie, sa albo plaskie balerinki, albo szpilencje do sufity, pomiedzy nic, co by mi sie podobalo. Podejzewam, ze ten brak jest po trosze kwestia mieszkania na zapupiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - odchudzic sie chce z bioderek i zadu, ktore skwapliwie ukrywam przed swiatem, wiec ludzie mysla, ze jestem chuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na codzien. no, no... w tej fracji to same elegantki! luxusowa bielizna i chanel nr.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcasow to ja nie lubie, wole buty na koturnie, bo sa stabliniejsze. Niestety jestem z tych co sie potykaja na prostej drodze o wlasne nogi! :o:D :) bagatelka - jak zad??? :D Ty i zad??? Zaraz padne!! :) xoxoxo - taaa... tylko Chanel i Dior! ;) Bys sie zdziwila! Tutaj kobiety zazwyczaj albo ubieraja sie beznadziejnie, albo na sile sila sie na orginalnosc! Najbardziej lubie takie stare zmurszale panie, ktore probuja sie wystylizowac na mlode kociaki... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka, wejdz na zappos.com- ogromny wybor. ja sobie zazyczylam zeby mama przywiozla mi cizemki takie goralskie, prawdziwe. ale bedzie szpan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margot, chodzenie na obcasach wymaga praktyki, chodz po domu, zeby sie nauczyc. te ''kociaki'' to juz chyba kocury...sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - za kazdym kolejnym wpisem potwierdzasz jak dobrze ukrywam :D Owszem, zle nie jest, ale daze do figury modelek bikini ;) xoxoxo -cizemki goralskie, swietny pomysl! Swego czasu mialam torebke z tej samej 'firmy' ... do dzis czuje ten piekny surowej skory :) Ostatnio znalazlam buty moich marzen, sandaly zrobione z wielu paskow, ale nie typowe gladiatorki, D.Pliner ... Na wszystkich portalach butowych, w tym i Zappos, maja tylko strasznie male rozmiary ... Ale to moja wina, bo zamiast kupic od razu, to ja czekalam, az cena spadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) xoxoxo - tutejsze chodniki nie nadaja sie do chodzenia w szpilkach! :o Mieszkam w sredniowiecznym miasteczku i predzej bym sie zabila niz gdziekolwiek doszla. :P Mam kilka par butow na obcasie... czasami tuptam sobie po domu, ale tylko po domu! To mi wystarcza! :D A te panie, to faktyczne sa bardzo "kocurowate". :o Z tylu liceum, z przodu muzeum prehistorii! :P Grunt to dobre samopoczucie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nauczylam chodzic na obcasach na krakowskich ''kocich lbach'' i nowohuckich dziorach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na powaznie, to chyba najwiekszy wplyw mialy zajecia z baletu nowoczesnego, bardzo dobrze wplywaja na posture i balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bagatelka - to teraz lepiej rozumiem! :D Przykro mi, ze nie kupilas sobie wymarzony sandalkow! Moze jeszcze sie pojawia! :) :) xoxoxo - gratuluje! :classic_cool: Ale ja z moimi mozliwosciami, to wole poprzestac na tuptaniu po domu! Cale kosci i zycie jako takie sa mi mile! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, to teraz juz wiemy :) ... nikt nie ma takiego szyku i prezencji jak baletnice. Ja kiedys sobie do tuptania po domu kupilam szpilki wysokosci bodaj 15cm. No ale 10 to na pewno. Byly tak strasznie wysokie, ze ledwo moglam palcami dostac do podlogi, ale stopy mam dlugie! Nie wiem, jak niziutkie babeczki o malych stopkach sa w stanie nieraz nosic takie kolosalne obcasy? Potuptalam ze dwa razy i szpilki poszly do komisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oops... za szybko wcisnelam enter :D Balet jest niezly! Moja szwagierka brala kiedys lekcje... ma swietna posture, porusza sie z gracja... ma ruchy jak elf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre! ...ale elfa to ja nie przypominam, a raczej mlodego chlopca, bo w balecie pupy, bioder ani biustu miec nie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... ja bym sie do baletu nie nadawala, bo mam i pupe i bioderka... i biust tez mam, chociaz niezbyt pokaznych rozmiarow! :D Jak to 102 dobrze okreslila... polska grusza :D Slonik w skladzie porcelany ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u mnie wszystko male, ale za to bardzo zgrabne:) ... a przeciez biust zawsze mozna sobie dokupic:) no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze, ze zgrabne! :D Biust mam ok... nie za duzy, nie za maly... taki w sam raz powiedzialabym! :classic_cool: Ale troche tluszczyku z zadu i bioderek przydaloby sie wytopic przed latem! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny, jak chcecie zrzucic z wagi, to mniej jesc i wiecej sie seksowac, tluszczyk sam zniknie a i miesnie sie wyrobia, bo to jednak wymaga duzo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×