Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

bagatelko i kokus..... dziekuje za zyczenia. nadal przemyslam. :) :) ale juz mam podjeta decyzje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27r
Walentykowe pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie:
😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wszystkiego najlepszego, mnostwa radosci zeby wam sprawili wasi zyciowi partnerzy.. buziaczki i usciski.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dzisiaj kolejna porcja zdjec z remontu domu http://kokus63.fotosik.pl/albumy/816153.html To jeszcze nie koniec, ale dom juz nabiera smaku, znosimy ze strychu meble, montuje jeszcze listwy przypodlogowe, spizarnia w srodku nie ma dolnej czesci scian, gniazdka i wylaczniki powymieniac do konca. Czekamy na meble do kuchni, kominek i drzwi na parterze. W czesci gospodarczej jest jeszcze mnostwo roboty. Niektore zakupy dokonalem dzieki waszej pomocy, o czym zawsze bede pamietal i jestem bardzo wdzieczny. ok, brykam do roboty, chce codziennie jakis kawalek odhaczyc z dlugiej listy koniecznych prac.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 - aktualnie w kraju, ale mi teskno do wyjazdow, wiec przez to blisko mi do was wszystkich.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejsokołłłłłłły
w dupie na półce po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :).....powoli rozbudzam sie ze snu zimowego. Ptaki nie daja juz rano pospac ;)...wiosna idzie :) Kokus, dom wyglada swiezutko, lsni nowoscia, prawie czuje sie zapach farb i lakieru. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Iris.. na zdjeciach wyglada dobrze, w realu nie mozemy sie pozbyc pylu po szpachlowaniu scian, mimo codziennego niemal scierania podlog na mokro i szukania szmatka i odkurzaczem w zakamarkach.. ale jest coraz lepiej.. Ptaki rzeczywiscie juz zaczynaja spiewac i to mi przypomnialo, ze szybko musze obciac zywoplot.. w ub. roku spoznilem sie, ptaki zrobily sobie gniazda i nie byl ciety na wiosne, potem przyszla powodz, potem nie cialem bo mialem inne zajecia.. I oczyscic dwa gniazdka w podbiciu dachu garazu, bo tam siegnela woda i byc moze jeszcze jakies zwloki pisklakow znajde.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeka Cie sprzatanie wiosenne, tak samo u mnie :) Pogoda jest na tyle dobra, ze mozna sie zabierac do pracy, dodatkowo w tym roku mamy bardzo ambitny plan stworzenia ogrodka warzywnego, pomidory, ogorki, salata, paparyka, ziola. Zobaczymy...:) na ile starczy zapalu. Kokus, rosna u Ciebie jakies warzywa, owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...obecnie w modzie jest posiadanie wlasnego kurnika ;) Hmmm, my spozywamy dosc duzo jajek, wprawdzie kupujemy cage free organiczne, ale nie ma to jak wlasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duzy ogrod, z dwoma domami i zabudowaniami gospodarczymi jest tego 32 ary. W ubieglym roku ze zrozumialych wzgledow nie bylo zadnych warzyw a z owocow jedlismy tylko jedna odmiane sliwek - mimo pewnych obaw, bo przeciez dwie powodzie przezylo to drzewo. Brzoskwinie, morele, wisnie, czeresnie i krzewy owocowe (rowniez leszczyna) uschly bo zgnily im korzenie. Wytrzymaly zalanie jablonie, gruszki, sliwki i orzechy wloskie ale owocow nie bylo. Stacja chemiczno-rolnicza robila analizy gleby i stwierdzili, ze woda nie przyniosla zadnych zanieczyszczen w osadach i juz w tym roku mozna uprawiac wszystkie rosliny. Wiec kawalek ogrodu jest zaorany pod warzywa, trzeba sadzic od nowa - truskawki, poziomki, maliny.. i wszystkiego po trochu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Majac tyle warzyw i owocow jestes samowystarczalny. A ja sie tu zastanawiam nad malutkim skrawkiem ziemi pod uprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis rekordowo wysoka temperatura jak na luty 72 stopnie! Siedze sobie w ogrodku przy kompie, popijajac kawke, sloneczko powinno sie zaraz pokazac. Jest super przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monologu ciag dalszy...:) Dzis u mnie w AC, wystepuje Lady Gaga! Co o niej myslicie? Lubi ktos? Kupilam sobie serie kosmetykow z Ziaja z kozim mlekiem i jestem w szoku jak dobrze dzialaja, a przy okazji ich cena jet smiesznie niska, srednio trzy cos za produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Gaga? musialbym zobaczyc i skojarzyc z jakims utworem.. W nocy siedzialem do pozna przy kompie korzystajac z bardzo dobrego odbioru netu i przypomnialem sobie wiekszosc moich ulubionych filmikow na YT, szczegolnie muzycznych.. i znalazlem jeszcze inne, m.in. ten z filmu Emannuelle - slynnego, erotycznego filmu z 1974 roku.. http://www.youtube.com/watch?v=lYCX4oT55nk albo moj ulubiony francuski piosenkarz Joe Dassin http://www.youtube.com/watch?v=b4hWQ8QmHLk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuje jeszcze raz i uzupelniam.. Dziekuje Iris.. lubie Grechute, moze nie tak, zeby go sluchac codziennie, ale ma wiele znakomitych piosenek.. To jeszcze lubie: http://www.youtube.com/watch?v=F6J_JROaIxs&feature=related A to jak Ci się podoba? http://www.youtube.com/watch?v=P4FCIAf8Sdk&feature=related albo jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=oiRh2v6kr-E tu jest opis po angielsku, mozecie puscic linka do angielskojezycznych znajomych, ciekawe jak sobie porownaja z oryginalem z musicalu.. Tutaj oryginal: http://www.youtube.com/watch?v=4-L6rEm0rnY kto jeszcze dopisze swoje ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie gage. . A ja pelna para organizuje slub i wesele... W sobote spotkam sie z dwoma fotografami i dekoratorem. Za 2 tyg przyjdzie zamowiona suknia...juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, nie wiem co myslec o tej piosence, musialabym sie zapytac babci :D Prinzesska, slub, malzenstwo..witaj w klubie sado-masochistow. Gratulacje!!!...opowiedz cos wiecej o tej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super suknia! Pieknie bedziesz sie prezentowac :)...jaka wybraliscie melodie/piosenke do pierwszego tanca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princezzka27 - powalilas mnie na kolana.. cudowna suknia.. Gdy kopiowalem link, to z przekonaniem, ze to jakas Twoja ulubiona piosenka.. a tu taaaka suknia.. piekna i jeszcze raz piekna.. Bedziesz sie w niej slicznie prezentowac.. Przy okazji obejrzalem inne suknie (i modelki..), rowniez piekne, ze trudno wybrac.. Czy od razu wybralas wlasnie te? Iris - lubie Bajm, zdecydowanie, wlasnie za te teskne piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×