Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

zaczelam strone tak od rzeczy .... dla wszystkich zagladajacych na nasz topik weekendowe usciski i pozdrowienia :) u mnie zaczely sie juz wilgotne upaly nie do wytrzymania, ale zauwazylam, ze lzej to przechodze niz przed paru laty .... przyzwyczjenie chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nena u nas w takie upaly to pijemy wino bardzo schlodzone. Taki aussie zwyczaj;) A na ochlode to mozna Cie polac czerwonym winem i......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka doskonaly pomysl z tym oceanem:D Daleko masz do niego bo ja w prostej linii ok. 30 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buber, do oceanu jako takiego mam owszem daleko, ale niedaleko (cos tak jak ze szczecina nad morze ;) ) mam .... nad morze, albo scislej nad zatoke meksykanska, ktora w sumie jest czescia oceanu .... szmaragdowa woda i piasek bialy jak snieg. ale nie ma zroznicowania terenu, fiordow, skal, gor itd. tylko taka idealna kolorystycznie plaza jak z widokowki :) ot tak. a dzisiaj ciag dalszy poszukiwan tego 'nowego' parku, ktorego nie znalezlismy tydzien temu .... ale zrobilam postep, znalazlam nazwe parku: 'park trzechsetlecia' (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. i Biber :) zaczalem urlop i akurat zmienila sie pogoda, zaczelo padac co akurat jest bardzo konieczne, bo sucho w ogrodzie. W tej sytuacji musze sobie znalezc robote w domu - mam do zrobienia kuchnie w czesci gospodarczej i MUSZE to zrobic, bo zona sie odgraza, ze zatrudni fachowcow a ja bede musial zaplacic.. to juz wole sam zrobic :D Tak czy inaczej o wyjezdzie nad ocean nie mam co marzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuje wszystkiego po trochu.. jak deszcz to szpachluje ta kuchnie, jutro rano mysle wygladzic papierem sciernym i koniec. Trzeba kupic plytki i nakleic na sciane, uzupelnic szpachlowanie i dopiero wtedy malowac. Meble leza w pudelkach od pol roku.. Mam tez pilna robote z sadzeniem zywoplotu z tuji, od glownej ulicy, 55 sztuk, tylko zeby troszke podeschla ziemia bo musze glebogryzarka uprawic. I zonie pomoc z chwastami, z sadzeniem krzewow i bylin, bo ma ambitne plany i nakupila mnostwo roslin, tylko czeka, zeby wszelkie cebulowe mozna bylo wykopac.. Dzisiaj pol dnia minelo na jezdzeniu po kwiaty i na pogrzebie ciotki - ostatnia z rodzenstwa mojego dziadka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj pada od samego rana.. albo raczej od wczorajszego wieczora, wygonilo mnie z ogrodu. W tej sytuacji dopije kawe do konca i ide szlifowac sciany w kuchni gospodarczej.. pewnie jeszcze pomaluje taka specjalna farba, ktora gruntuje i daje dobry podklad pod ewentualny kolorek.. W srodku? nic mi nie dolega, zdrowy jak byk.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. i nasza druzyna narodowa przegrala z Czechami.. i zegnamy sie z dalszym udzialem w Euro. ale ze Rosjanie przegrali z Grekami to juz calkiem jestem zaskoczony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dluuuuugiej przerwie!!! Kotus jestem z Toba.interesujace ibardzo frustrujace. Czy 102 bywa jeszcze ? Musze Was znow intensywnie poczytac, obiecuje :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie !! Gapa z burdlem w glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bournemouth
Można ktoś z Was ma znajomego w bournemouth, poszukuje mieszkania na wynajem od połowy lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - a serdecznie witam... zaskoczylas mnie.. ile lat temu zniknelas z topiku? 102 zaglada, a owszem.. mnostwo zmian u niej, ale najpierw Ty opowiadaj, oczywiscie to co mozesz powiedziec.. Bardzo sie ciesze ze jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Jeszcze raz dzień dobry ;) Czy znowu się adresy pozmieniały, czy to możliwe, że Kokusia wpis był ostatnim gdzieś koło 18...? Pozdrowionka, znów z gorącej jak pierun Cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - nie, to sie zdarza.. Wrocilem niedawno ze zjazdu absolwentow, minelo nam 25 lat od ukonczenia studiow.. Wkrotce napisze wiecej, teraz ide odespac zarwana nocke, balowalem do 5 rano.. dawno tak nie tanczylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! 🖐️ Znowu sto lat tutaj nie zgadalam. Shame on me! Ale tez widze, ze tu jakis letni zastoj zapanowal. Pewnie wszyscy wyjechali na wakacje. Ja tez sie niedlugo wybieram. Lece do Polski na cale dwa tygodnie i strasznie sie z tego powodu ciesze! :) Musze naladowac akumulatory, bo od wrzesnia zaczynam nowa prace i wracam tez przy okazji na troche do szkoly. Zachcialo mi sie na stare lata. ;) :) kokus - jak sie udal wypad na Wegry? :) bagatelka - jestem bardzo ciekawa jak Wam sie mieszka w nowym domku? Caly czas go dekorujecie? Fajna sprawa... :) :) Nena - uwilebiam Twojego nowego nicka! :D :) Gapa - alez milo Cie widziec! Co porabiasz w Cali? :) Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie.. juz mialem isc spac po zamieszczeniu fotek z Wegier na FB, ale zagladnalem i az gwizdnalem z podziwu - trzy nowe wpisy.. :) Pobyt na W. udal sie znakomicie bo skoro juz mial byc ten straszny upal to lepiej przezywac go w Hajduszoboszlo. Fotki beda na FB jutro - jak komp pozwoli, bo ostatnio strasznie muli. Sorki, ale juz oczy same mi sie zamykaja.. pappaatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni ida spac, zeby inni spac nie mogli :D :D Margot - mieszka sie fajnie, urzedzanie bylo ekspresowe, teraz trzeba splacac dlugi, bo sie tak urzadzilam, ze ho-ho ;) super, ze znow tu wpadlas :) .... wyjazd do polski, nowa praca, szkola .... az mnie ciekawosc roznosi ;) ja nie mam wakacji, ale nie pisze, bo nie wiem co .... no po prostu nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim, widze telepatycznie sciaga nas tutaj :) Gapa, Margot :) Margolcia jutro wieczorem jedziemy ze znajomymi do Grenoble na weekend, szkoda, ze akurat lecisz do PL bo znow szansa na kawusie byla :) Baw sie dobrze w PL! Kokus kuchnia juz zrobiona? :) Widze nowy pseudonim masz :) A co ze starym? :P Pozdrowienia z lazurowego dla wszystkich, ktorych znam i nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska :) jak fajnie, ze i Ciebie cos porzyciaglo ;) moze te ekscesy co poniktorych na fb ;) bon voyage :) mi chyba z biedy pozostanie w te wakacje zwiedzac alabame :D ale znalazlam niedaleko rejsy 2-godzinne w celu ogladania pluskajacych sie delfinow :) a te po prostu kofam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×