Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SuperWomanH

Wrrr...

Polecane posty

Jestem z facetem powiedzmy pol roku...KOCHAM go bardzo, ale... wlasnie...cholerne ALE sie pojawia. Może szukam dziury w całym, nie wiem... jest sporo rzeczy, które mi w nim przeszkadza... Pracujemy razem... w pracy traktuje mnie jak koleżankę, ciężko mu na maila cholernego odpisać...wiec nawet już przestałam... Niby widujemy się codziennie, ale...tylko w pracy. Co drugi weekend niestety są studia... Kiedy on się do mnie nie odzywa,to jest si..kiedy ja cicho siedze (specjalnie), to juz jego zdaniem obrazam sie nie wiadomo o co...i wtedy pisze, gdzie jestem, co jest itp.On a prawo sie martwic, ja nie... Ma do mnie pretensje,ze rzadko mu mowie ze go kocham, a on nigdy mi tego nie powiedzial pierwszy...zawsze byla to odpowiedz na moje \"wyznanie\"... Nawet nigdy od niego komplementu nie uslyszalam... I wiele innych rzeczy jest, o ktorych nawet nie chce mi sie pisac... Moze to banalne co wyzej napisalam, ale...mam pytanko do facetow...dlaczego, kiedy staracie sie o wzgledy dziewczyn,to gwiazdke z nieba potraficie zdobyc...a kiedy ona jest juz \"wasza\", to...juz starac sie o nia nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×