Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arka1950

faceci dlaczego boicie sie poznawac rowiesnice?

Polecane posty

Gość Arka1950

Jestem od kilku lat wdowa, niezalezna, [wlasna firma, dom, samochod itd.] pragne poznac jakiegos fajnego rowiesnika, ale zawsze po krotkim poznaniu na forach randkowych, panowie szybko koncza znajomosc gdy zauwaza podobny wiek, to tak jakby bali sie rowiesnicy.Mam wrazenie iz to ujma na honorze znajomosc z kobieta nie o 10-15 lat mlodsza? A przeciez rowiesnica doskonale rozumie rozne dolegliwosci zwiazane z wiekiem dojrzalym? Mysla iz mlodsze partnerki dodadza im wigoru? tylko na jak dlugo? Prosze panow o odpowiedz dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
bo na forach randkowych faceci zwykle polują na młode mięsko , a bynajmniej nie szukają partnerki do związku, zresztą zwykle mają żony i rodziny . Nowe mięsko powinno być młode a przynajmniej dużo młodsze..chodzi o trofeum ... .tak uważają faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetti
facet jak zacznie kaszlec i charkac to dopiero wtedy szuka rówieśniczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Dlatego lepiej sama rozejrzyj się za młodszym facetem. Są tacy, którzy wolą starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukaj młodszego
po co ci stary dziad? I nie szukaj na portalach randkowych, tylko raczej w swoim otoczeniu. Na takich portalach to sami zonaci siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leooon
Tak to już jest. Mężczyzna jeśli potrzebuje kobiety to nie po to aby rozmawiać o dolegliwościach. chyba że kobieta jest lekarzem w przychodni. W młodym wieku wiek nie ma takiego znaczenia, później tak. Czas jest bezlitosny dla kobiet pod 60-ntkę. Nie trać nadziei, możesz być atrakcyjną kobieta dla jakiegoś siedemdzxiesięciolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec ponury
Ja mam 50 lat i poznalem wlasnie rowiesniczke. Nie zamienilbym jej na zadna mlodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgege
Ja tam się na facetach nie znam, ale mogę odpowiedzieć za siebie że gdybym była facetem, to wolałabym kilka lat młodszą partnerkę. Zawsze to jednak dołączenie do młodszej grupy wiekowej. A od rozumienia dolegliwości związanych z wiekiem, to jest lekarz. Nie sądzę też żeby jakiś facet chciał żeby mu partnerka o takowych dolegliwościach przypominała, ot, choćby jak autorka tematu wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam meza rowiesnika
Od 20 lat i powiem ze zaczyna mnie to juz meczyc.. Stary niby juz a jakis taki niedojzaly... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×