Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxska.

Czym wyczyścić kredkę świecową ze ściany?

Polecane posty

Gość gość
hahahha. Na tyle cię stać? zdjęcie wkleić z internetu? Długo go szukałeś? Ale mi pokazałeś, nono. Dno, muł i wodorosty. Żałosny jesteś spinku wąskodupkowy. Musi być z ciebie niezła oferma w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego ssaka z okładki masz tylko mózg i oddech. Choć nie wiem, czy IQ nie ma on jednak wyższego. A skąd wiesz czy ja w ogóle mam dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na forum dla kobiet, na topik weszłam z głównej. Nigdzie nie broniłam dzieci. Btw. Myślałam, że na głowę upadłeś jak byłeś mały (nadal tego nie wykluczam), ale ciebie po prostu matka (rozpłodowa, płytka kurka?) wyzywała od bachorów (jak powiedziała tak i ma). Ja przynajmniej jestem kobietą, a ty co robisz na babskim forum? W dziale dla płytkich kurek rozpłodowych? Strzał w kolano wąskodupny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. Debil facet jest do przeżycia, ale debil kobiet to dramat. Nie rozmnażaj się tylko. I idź do psychiatry, bo masz problemy z tożsamością. Samicą tygrysa... hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty masz problem z tolerancją dla płci, coś jest na rzeczy, facet zrobił Ci bachora i kopnął w cipę, zgadłam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadłaś, a sprawa jest taka (tłumaczę jak dla debilki): ekstrema są u facetów, debili u nich dużo, ale i geniuszów też. Ot, większy bufet matki natury. Niech geny zadecydują. W końcu i anemia sierpowata na coś się może przydać. Kobiety są generalnie bardziej średnie. Mniej wśród nich geniuszy, ale i mniej debilek. Dlatego być w gronie debilek-kobiet to prawdziwy niefart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociski się skończyły, czy myśli zbierasz? Nie wysilaj tak tej swojej szarej komórki bo ci się obwód przegrzeje. A tym psychiatrą to nie żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, zdjęcia nie możesz znaleźć... ups, znaczy selfie robisz? Co tym razem? Wenus szukając mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płyn do prania plus np. Vanisch. Działanie 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ale sie usmialam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasik
Hej, udało się!!! Gąbka kuchenna + środek do odtłuszczania Cilit Bang Super Silny ... do usuwania tłuszczu. Poszło jak po maśle. Ślady widoczne jedynie przy bardzo dokładnych oględzinach. Niebo, a piekło. Farba szara Dulux Easy Care (czyli zmywalna). Kredka świecowa bambino. Dodam, że wcześniej miałem bardzo ciepłą wodę z płynem do mycia naczyń i nic. Podgrzewanie nic nie dało i bardzo odradzam zmywacz do paznokci, bo razem z kredką zmyjesz farbę:-) Na ścianie miałem namalowane białe gwiazdki i córeczka postanowiła je pokolorować (bo co takie białe sobie tam biedne będą świecić). Wiek 1,5 roku, więc można się domyślić, że oprócz gwiazdki pomalowaniu uległ promień 20 cm dookoła niej:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie kiedy to zrobione. bo pokój córy też jest wymalowany duluxem easycare i w przypadku jak kredką wymaluje to od razu biegnę z gąbką z dodatkiem płynu do naczyn i schodzi ładnie bez śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Char

Dziękuję za rady!!! Zeszło ciepła woda plus płyn do naczyń ! Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

moj 100% patent odkryty przeze mnie przez przypadek. wpadłam na to po 4 latach czyszczenia scian. To płyn do czyszczenia szyb kominkowych. Uwaga! rozpuszcza wszystko łącznie z farba na scianie, a wiec mamy ktore same malują to gruntem najpierw. zadziałało na plamę po maśle i oleju, plastelinie, mazakach, dlugopisie, kredkach, nawet olejny flamaster schodzi, tak, że po malowaniu tluszcz nie przebija. super też do czyszczenia z tluszczu kratek od pochłaniacza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×