Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzialenaaa27

27 lat...i kompleks wieku /

Polecane posty

jeszcze kilka lat temu bym nie uwierzyla ze mozna miec w wieku 27 lat kompleks wieku :/ to straszne...ja juz czuje sie staro przez to ze wszedzie do okola uwaza sie za \"piekne\" to co mlode...czyli 19stki ,20stki... niby blachy powod,niby nic...a jednak siedzi to w glowie dziewczyny(rowiesnice) tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 i 20
maja tradzik. Jestes od nich lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o błagam, ja mam absolutnie odwrotnie. Uważa, że 25-30 to fantastyczny okres w życiu, ciągłe zmiany, niezależność, wspinaie się po szczeblach, zakładanie rodziny, dorabianie się. iiiii tam marudzicie. Poza tym piękną kobietą można być i w wieku 50 lat i ie mówie tu o mutantach typu Madonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...trądzik...:) to maja chyba 13stki :D ale z nas staruchy:D stryszki jednym slowem...o masakra...a ja myslalam ze ten kryzys nadejdzie za jakies 23 lata;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 i 20
jakie 13. Połowa 19-stek ma tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet 32- no to pojechałeś w ogóle jesteś w wieku mojego mena- a ja uważam go za młodego boga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habkafhf
Ja mam 21 lat i czuję się staro:P Mówię serio, chciałabym być młodsza, znów być dzieckiem. Chciałabym mieć beztroskie życie, nie musieć być za wszystko odpowiedzialną. Nie chcę mieć tyle lat ile mam, żałuję wielu rzeczy, których nie zrobiłam będąc jeszcze w liceum, a teraz już za późno, tamte lata nie wrócą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy bardziej doswiadczeni, zyciowo madrzejsi i przez to moze mniej bledów popelniamy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet.....tez to czytalam jakis czas temu;) lecz tutaj w kwestii intelektu nie mam kompleksu starosci:D choc pare dni temu na jezdzie (kurs prawka) nadmienilam mojemu instruktorowi by nie wymagakl az tyle bo umyslowo to juz tez sie starzeje:D a jesli chodzi o to marudzie... to nie chodzi o to czy mozna byc pieknym w wieku 25 czy 50 lat bo to oczywiste,tylko o tym ze jednak jakis jest szał teraz na te "mlode ciała" do ktorych ja sie juz nie zaliczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek to pikuś! gorzej jak jest sie tlustym, smierdzacym i paskudnym! i na dodatek samotnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczecie ze mna az tak zle nie jest... :O chociaz wolalabym byc mlodsza jednak i w sumie w zyciu, tak jak zrobilam pare glupot, to jakbym mogla cofnac czas, to jedna rzecz bym cofnela, zeby jej nie zrobic, ze wszystkich tylko jedna i byloby juz OK, bo to by rozwiazalo aktualnie trapiacy mnie problem, taki powazniejszy... pieprze jak potluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie dziecko czymś pożyteczniejszym niż seks i rozród to Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×