Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czerwona_truskawka

Tabletki anty - krótsze plamienie?

Polecane posty

Witajcie. Mam pytanie. Po około pól roku powróciłam do stosowania tabletek anty. Wcześniej brałam Harmonet i teraz także pierwsze opakowanie stosowałam właśnie tych pigułek. Po 21 dniach, ostatnią tabletkę przyjęłam tydzień temu w niedzielę. W poniedziałek był planowo pierwszy dzień 7dniowej przerwy. W ten sam dzień byłam u ginekologa i lekarka przepisała mi Yasminelle, które miałam zacząć pierwszego dnia plamienia. Plamienie zaczęło się w środę wieczorem i tego samego dnia wzięłam pierwszą tabletkę Y. Zauważyłam jednak, iż od wczoraj (sobota) po plamieniu ani śladu. Wcześniej intensywne plamienie wystąpiło w środę i czwartek, a potem już mało obfite tak, że w sobotę i dzisiaj ledwo da się zauważyć lekko zaróżowione ślady. Zatem moje pytanie do was- czy możliwe jest, iż przy tak szybkiej zmianie tabletek mógł równocześnie- w tym wypadku- skrócić się okres i intensywność plamienia? Dodam także, iż w środę- czyli w pierwszy dzień plamienia, zastosowałam ostatnią z trzech globulek dopochwowych Pimafucin, które lekarka przepisała z powodu pojawienia się u mnie jakiejś infekcji. Mimo, iż już w sobotę miałam końcówkę plamienia, to od tego dnia wciąż mam suchość pochwy, co spowodowane jest wg mojej lekarki właśnie tą infekcją. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×