Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Didda

Kogo najbardziej nie znosicie?

Polecane posty

Ja nie znosze najbardziej mojej ciotki. Jak bylam mala to mnie i brata wyzywala od bechorów bo mama nie miala meza, a ze ojciec za nia nie chial wyjsc i zostawil ja dla innej to juz nie jej wina. Zawsze ona najlepsza, to co ona powie to zawsze racja. Nikt nigdu jej nie przegada. Ona zawsze moze sie mieszac w innych sprawy ale inni w niej juz nie. Jak lyzka upadnie na podloge lub cokolwiek to juz drze morda ze dziura w podlodze. Zawsze odpowie z morda i zawsze ma jakies waty do kogos. Nawet 30 cm huj jej by nie dogodzil. Bo jak sie nie wysprzata to zle a jak sie wysprzata to zle bo sie wszystko poniszczy i ze nie umiemy sprzatac i po co to robimy co tak naprawde wiem ze mama sprzata lepiej od niej. Sama robi zasady których oczywiscie nie przestrzega a jak cos ona napsoci to nic sie nie dzieje bo sie \'\'zdarza\'\' albo zwala na innych. Zawsze jak jej cos zaginie to lub ktos cos zje no na mnie i na brata ze zjedlismy. Raz sie zaczela drzec ze jej cukierki zjadlam, a na drugi dzien jak siedzialam przy stole i przy tym stole jest szafka i ona do niej po krem przyszla to znalazla swoje cukierki które niby zjadlam i ona widziala ze ja widzialam to, pierdolla sama je gdzies w kosmetyki i zwala na innych. Lubi wszystkimi dyrygowac. Jedzenie które ona robi trzeba lubiec, bo wedlug jej trzeba wszystko lubiec a jak jej cos nie smakuje to zero ma kazdy do powiedzenia bo powie no ALE to jest nie dobre i sie nie mam co dziwic ze ona tego nie lubi. Zazdrosna ze sie uklada dobrze pomiedzy mna a chlopakiem i zawsze sie czegos uczepi ze pali czy huj wie co, i jak sie pomaluje raz na jakis czas to odrazu a po co ci to?! Nie wolno jesc czego sie chce i ile sie chce. Pyta sie kogos czy ktos cos chce dokladke a jak odpowie ze nie to i tak nawali drugie tyle. Od cukierów sie robi wielka dupa i gadka to z czego one sa robione i ze to nie zdrowe a sama wpierdala jak glupi osiol. Jak je przy stole to jakos dziwnie ustami robi iiii taaak mlaska ze kazdmeu nerwy przy tym stole rosna. Alkocholiczka, tylko tak jak nikt nie widzi. Nie spala z mezem i mnie molestowal, i jak jej o tym powiedzialam na wakacjach jak go tam nie bylo, to odrazu ze sie bedzie rozwodzic i ze musi isc do psychologa bo ona potrzebuje pomocy bo co to ona nie przeszla teraz, normalnie wstrzas, a ja niby nie przeszlam? A jak babcia zmarla to ze on musi przyjechac bo ona potrzebuje wsparcia, i bez pytania mojego przyjechal. I odrazu zaczeli sypiac ze soba i sie przytulac, calowac na moich oczach tak jak by wczesniej nie mogli tego robic. I kazali oddac pieniadze które on mi dawal jak mnie molestowal, to im odpowiedzialam ze jak mi oddadza moje dziecinstwo to im oddam kase. A teraz zaczela sie bzykac i se zrobila z nim dziecko i jaki to dla niej szok tak jak by nie mogla sie lepiej zabazpieczyc w koncu ma syna jednego wiec wie skad sie biora dzieci. I urodzila dziewczynke wiec sie bedzie mogla martwic ze jak znowu nie bedzie z nim skeksu uprawiala to ze znowu zacznie molestowc juz wtedy ICH dziecko. Nawija o tym samym w kólko. Jak jej mój wujek powiedzial ze zaczy z philipsa sa do dupy to sie poszla rozryczec bo ona ma telewizor z philipsa. Jej syn jest pelnioletni od nie dawna i jej sie trudno z ta mysla przyzwyczaic i nadal dyryguje kiedy ma wracac do domu. Jaksobie o niej pomysle to mnie trafia. A ja widze ja z tym dzieckiem to mnie normalnie trafia. Jak jej syn dotknal jej policzków to odrazu ona i jej maz ze nie wolno tak bo sie jej cos stanie. Kurwa jej dotykac nie wolno, ale mnie jej maz mógl. KURWA!!!! Zastanawiam sie czy pozwoli dziecku sie bawic na podlodze,bo dziury beda, a malemu dziecku przecierz nie przegada bo nie rozumie i wali wszedzie czym kolwiek, wiec sie zastanawiam czy ja przywiaze gdzies lub w klatce zamknie. Powiem tylko tyle ze zal mi tego dziecka. Bedzie mialo straszny zywot z ta baba tak jak mój kuzyn. Musialam sie wygadac. Huff, bo przecierz jej tego nie powiem. Bo nie jestem chamska i nie lubie ranic ludzi. Wogule chodz jej nie trawie to nie umiem jej tez jnienawidziec z calego serca. Ale to chyb dobrze ze nie umiem nienawidziec co?? :/ Czekam na wasze ciekawe wpisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale za długie
i nie chce mi się czytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeee
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno no żeś pojechala po bandzie :D A teraz ja :D : Nie znosze pewnego faceta Ł kóry w chuja mnie zrobił : najpierw rozkochal w sobie a potem chuja z tego wyszło ! Nie znosze go za jego niezdecydowanie , za t ze robil z siebie totalna ofiare losu : niby On taki biedny ...poszkodowany... dwie laski puścily Jego kantem i zrobily w chuja ... pokrzywdzony ...boi sie kobiet...nie ufa im... teraz jak przypominam sobie jak to mówił to mnie kurwica strzela ... tak kurwa ...poszkodowany : kobiety sa zle i fuj , tak? a co On kurwa zrobil? doladnie to samo co tamte . A niech sie w dupe pocaluje mmoja pierdolona i dobrze mu tak ze tamte rzuciły Jego , i zycze mu zeby nadal takowe spotykal , moze sie nauczy zeby nie grac na czyich uczuciach !!! Zreszta a co ja w Nim widze i za czym tak becze ?No nie ma za kim i za czym !!! Ani On ubrac sie nie potrafi normalnie jak czlowiek ani pogadac ani nawet nie jest obyty , zachowuje sie jak dzieciak albo dzikus , wiecznie w tym swoim pierdolonym komupterku siedzial , nigzie nie wychodzil ani nic . No ja pierdole nienawidze go i kocham jednoczesnie i przez to nieznoisze tez siebie 😭 to tak po krotce . dziekuje za uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja ciotka pierw sobie wybzykala dziecko a potem wyszla za masz. A gada na innych jaka ona to swieta i jak wierzy w boga. niby oglada msze ale robi cos jednoczesnie. Nie wolno sie myc kiedy sie chce i przebierac. Normalnie mnie kurwica trafia. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga giga
czesc mexx ja nie znosze dody poza tym palanta ktory mnie robi tez plakal ze go laski zostawialy a sam g,,,o wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diddy-> no tak to jest z takimi ludzimi , obrazaja innych a sami sa nielepsi . Latwiej jest oceniac innych niz siebie :O Giga Gaga 🖐️ Plakac nie plakal ale rozpaczal i robil z siebie ofiare :O wiem ze nie jest nic wart ale wes i sie odkochaj jak nie mozna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka z.
Ja nie znoszę byłej mojego męża. Przychodzi do nas, bo sie kolegują, wymądrza się, zachowuje sie jakby miała prawo mnie pouczać w sprawach, które dotyczą mojego męża, wtraca sie w nasze sprawy, jest wscibska i zachowuje sie jakby była u siebie - otwiera szuflady, wyciaga sobie co jej potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowanie na lisa
Nienawidzę wielu lasek, na których mi kiedyś zależało, bo żadnia mnie nie chciała. Od miłości do nienawiści tylko jeden mały krok. O innych ludziach nie będe pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga giga
polowanie ja i tak robie za naczelna idiotkę rp wiec moze napisz czym cie tak zawiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie śpię--jem tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowanie na lisa
Nie będę nic pisać. Idę już spać, bo rano do roboty na 8, a już po w pół do czwartej. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×